Vonku môžeš čoraz častejšie stretávať ľudí, ktorých zápästia obkolesujú smart hodinky. Aj vďaka nízkym cenám a praktickému použitiu sú čoraz populárnejšie a môžeš si ich dovoliť aj ty.

Pokiaľ si už videl v čínskych obchodoch rôzne lacné inteligentné hodinky, no nedôveroval si ich kvalite, teraz si môžeš vydýchnuť. Spoločnosť Huami, partner Xiaomi, má totiž v ponuke veľmi dobre vybavené Amazfit Watch Lite, ktoré si teraz môžeš kúpiť v naloženej zľave.

Stoja poriadne málo

Black Friday sa premietol aj na cene smart hodiniek Huami Amazfit Watch Lite, ktoré teraz v oficiálnej medzinárodnej verzii s anglickým jazykom kúpiš za vôbec najnižšiu cenu. Kupón, ktorý nájdeš vo FonTech Shope spustí cenu hodiniek o 26 % a za hodinky tak zaplatíš iba 45 €. Ak by si túto limitovanú zľavu pre prvých 6 záujemcov premeškal, k dispozícii máme aj druhý kupón NyearCZ33, ktorý spustí cenu na rovnako zaujímavých 50 €.

Kúpiť Huami Amazfit Watch Lite za 45 €
Oficiálna medzinárodná verzia / Kupón vo FonTech Shope

Kto nestihne: Huami Amazfit Watch Lite za 50 €
Oficiálna medzinárodná verzia / Kupón NyearCZ33

Ako spôsob dopravy odporúčame zvoliť Registered Air Mail, konkrétne Belgium Registered, keďže je bezplatný a pre doručenie týchto hodiniek najvhodnejší. Hodiť sa môže aj poistenie balíka, ktoré stojí banálnych 1,74 €.

Nechýba im takmer nič

Napriek veľmi nízkej cene by si medzi špecifikáciami hodiniek len ťažko našiel niečo, čo im chýba. Základom je polykarbonátová konštrukcia, ktorá je príjemná na nosenie a uschováva hranatý displej s uhlopriečkou 1,28 palcov. Pod kapotou sa dokonca nachádza aj vlastná GPS anténa a 190 mAh batéria s pekelne dlhou výdržou. Výrobca udáva výdrž na jedno nabitie až 45 dní, takže nabíjačku použiješ v podstate iba párkrát za rok. Pri menej náročnom používaní (zobrazovanie času, meranie krokov a monitorovanie spánku) potiahnu hodinky na jedno nabitie až 4 mesiace!

Vďaka certifikácii IP67 im ani lejak či dočasné ponorenie do vody určite neuškodí. Medzi funkcionality sa radí meranie tepu srdca, krokomer, meranie tlaku, budík, kompas, stopky, monitorovanie spánku či zobrazovanie notifikácií zo smartfónu cez aplikáciu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom