O inteligentných hodinkách Huami Amazfit Watch si už určite čo to počul. Pochádzajú totižto od výrobcu svetovo najpredávanejších inteligentných fitness náramkov, Xiaomi Mi Band. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Huami Amazfit Watch sú výsledkom spolupráce spoločností Huami a známeho čínskeho tech giganta Xiaomi. Ich kvalitu teda dokazuje nielen partnerstvo so Xiaomi, ale aj množstvo spokojných používateľov po celom svete. Teraz máš jedinečnú možnosť pridať sa k nim, a to za cenu, akú trh ešte nevidel.

Exkluzívna cena, o ktorej sa Číňanom môže len snívať

V spolupráci s e-shopom Gearbest sme si pre teba opäť pripravili exkluzívnu zľavu, ktorú nikde inde nenájdeš. Vďaka zľavovému kupónu, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, si môžeš smart hodinky Huami Amazfit Watch zakúpiť za skvelých 73 €! Za akciovú cenu kúpiš anglickú verziu hodiniek, takže rozsypaného čínskeho čaju sa obávať nemusíš.

Kúpiť športové smart hodinky Huami Amazfit za 73 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Dlho by si však váhať nemal, pretože znova je k dispozícii len obmedzený počet kus, no výpredaj je tentokrát obmedzený aj časovo. O exkluzivite tejto ceny svedčí aj fakt, že na oficiálnych stránkach spoločnosti Xiaomi sa Amazfit Watch predávajú za cenu 799 juanov, čo je v prepočte viac ako 100 €. Karta sa tentokrát obrátila a cenu nám môžu domáci Číňania len a len závidieť. Ako výborné porovnanie slúži aj fakt, že u nás na Slovensku sa predávajú za viac ako 120 €. Vďaka doprave EU Express ti hodinky navyše dorazia bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Prémiové keramické sklo či vode odolnosť

Ako každý produkt z dielne Xiaomi, aj tento ponúka výbavu hodnú oveľa vyšších cenových kategórií. Hodinky sa pýšia rámom vyrobeným z keramického skla, ktoré zvyšuje celkovú odolnosť. Vo vnútri rámu sa nachádza dokonale okrúhly 1,3-palcový displej s rozlíšením 320 x 300 pixelov. Náramok potom tvorí kvalitná guma príjemná na nosenie. Bonusom je certifikácia IP67, ktorá zabezpečuje hodinkám odolnosť voči prachu a vode až do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút.

Nechýba ani poriadna hardvérová výbava

Hlavnými funkciami hodiniek je rozhodne meranie srdcového tepu, vzdialenosti, času a rátanie krokov. Počas nocí zas poteší monitorovanie spánku. Všetky informácie si môže majiteľ hodiniek prezrieť v aplikácii Amazfit Watch. Vstavaný GPS čip navyše poskytuje presný záznam trasy. Po prepojení so smartfónom a príslušnou aplikáciou je ďalej možné nastaviť prijímanie upozornení o hovoroch, správach či notifikácií z iných aplikácií. Hodinky v sebe skrývajú aj WiFi pre pripojenie k internetu kvôli synchronizácii dát i aktualizáciám systému v hodinkách, ktoré výrobca vydáva veľmi často. Samozrejmosťou je Bluetooth vo verzii 4.0, ktorý hodinky udrží v kontakte s tvojím smartfónom.

Nenechaj si u
Recenzia | Huami Amazfit Sport Watch: Majú obrovský potenciál

Dostatočný výkon pre beh hodiniek podáva dvojjadrový 1,2 GHz procesor, 512 MB pamäť RAM a 4 GB interné úložisko. Veľmi užitočnou možnosťou je prenos hudby priamo do internej pamäte hodiniek, vďaka čomu môže ich používateľ počúvať hudbu cez Bluetooth slúchadlá aj bez smartfónu. Hodinky sú napájané 280 mAh batériou, ktorá vďaka úspornému displeju dokáže poskytnúť aj 7 dní výdrže. Pri každodennom zázname športovej činnosti so zapnutým GPS a všetkými športovými funkciami výdrž dosahuje slušných 3 – 5 dní.

Zamerané na športovcov

Systém ponúka záznam športov ako beh, rýchla chôdza, bicyklovanie, ale aj bicyklovanie na stacionárnom bicykli. Zaznamenať dokážu priemernú aj maximálnu rýchlosť, prevýšenie, spálené kalórie, srdcový tep počas celého výkonu športu či prejdenú vzdialenosť. Nechýbajú ani funkcie ako stopky, monitorovanie spánku, budík, kompas, možnosť vytvorenia tréningového plánu či počasie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
40%
Páči sa mi to
13%
Chcem to
15%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
4%
Neznášam to
17%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]