Výrobca populárnych Mi Bandov, spoločnosť Huami, to dotiahla naozaj ďaleko. Nejaký ten piatok dozadu v spolupráci so Xiaomi predstavili svoje vôbec najlepšie smart hodinky, Huami AMAZFIT Stratos (Watch 2), ktoré teraz kúpiš v medzinárodnej anglickej verzii za ešte lepšiu cenu. Teraz dokonca priamo z EU skladu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V Európe sú teraz rovnako lacné ako v Číne

Ak hľadáš smart hodinky, ktoré zvládnu tvoj aktívny štýl života, obsahujú množstvo inteligentných funkcií a navyše vyzerajú moderne s luxusným nádychom, máme pre teba riešenie. Huami AMAZFIT Stratos (Watch 2) ponúkajú všetko, čo potrebuješ a dostupné sú v medzinárodnej anglickej verzii za skvelú cenu 136 € cez náš FonTech Shop, kde sa za mesiac august umiestnili na skvelej 3. priečke v predajnosti.

Kúpiť Huami AMAZFIT Stratos vmedzinárodnej verzii za 136 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Ide o vôbec najnižšiu cenu hodiniek Amazfit Stratos priamo v Európe. Exkluzívny kupón, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, sa totižto vzťahuje na európsky sklad. Hodinky ťa vyjdú rovnako málo ako z čínskeho skladu, no budú ti doručené expresne za 2-7 dní cez DPD kuriéra z Poľska. O exkluzívnosti tejto akcie svedčí aj počet dostupných kusov, ktorý je v akcii len 6!

Hodinky, ktoré vyzerajú moderne a luxusne

Huami AMAZFIT Stratos (Watch 2) sú štýlové moderné smart hodinky, ktoré ponúkajú telo hodiniek vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a remienok zo silikónu. Známkou kvality konštrukcie hodiniek je aj vodeodolnosť, pričom výrobca uvádza aj podporu pre plávanie (nie potápanie). Hlavnou dominantou hodiniek je okrúhly farebný displej s priemerom 1,34″ a rozlíšením 320 x 320 px, ktorého okraje sú vyrobené z prémiovej keramiky. Displej je transreflektívny, čo znamená, že aj pri vypnutom stave je ho vidno. Čím viac denného svetla na displej dopadá, tým lepšie ho je vidno.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Amazfit Stratos potvrdzujú dominantnosť Xiaomi a Huami na trhu smart hodiniek
Stvorené pre aktívny život

Okrem nádherného dizajnu ponúkajú hodinky Xiaomi Huami AMAZFIT Watch 2 aj množstvo užitočných funkcií pre aktívnych športovcov. Ich šikovné funkcie pokrývajú takmer všetky športy od behania cez plávanie, bicyklovanie až po lezenie. Hodinky dokážu sledovať tvoje telo pomocou merania srdcového tepu, monitorovania spánku, počtu krokov či polohy vďaka GPS.

Inteligencia v pravom slova zmysle

Spojením so smartfónom získaš prístup k notifikáciám a informáciám o zmeškaných hovoroch či správach. Šikovnými doplnkami sú aj kompas, stopky, prehrávanie hudby do Bluetooth slúchadiel, informácie o počasí či budík. O to všetko sa stará výkonný 1.2 GHz dvojjadrový procesor a 512 MB operačnej pamäte RAM a 4 GB vnútornou pamäťou pre uloženie hudby. Hodinky poháňa 280 mAh batéria, ktorá dokáže zostať v režime stand-by až 5 dní.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
42%
Chcem to
19%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
9%
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.