Dlho očakávaná ôsma séria populárneho dobrodružno-fantastického seriálu príde pre fanúšikov na obrazovky už o pár mesiacov. Po roku čakania sa diváci dočkajú veľkého finále, ktoré ukončí boj o Železný trón v niekoľkých častiach. HBO plánuje Hry o tróny vysielať v rovnakom čase ako v USA aj na Slovensku, pričom si ich budú môcť fanúšikovia pozrieť tiež v streamovacej službe HBO Go.

Poslednú siedmu sériu seriálu Hry o tróny sme mohli vidieť takmer pred 2 rokmi, no ďalšia už nenechá na seba dlho čakať. Prednedávnom bolo oficiálne potvrdené, že sa 8. série dočkáme už 14. apríla pri premiére pilotného dielu, ktorý bude HBO vysielať hneď na niekoľkých platformách a len s minimálnym časovým odstupom.

Nebudú chýbať ani české titulky

Spoločnosť totiž plánuje spustiť premiéru prvej časti ôsmej série Hry o tróny v rovnakom čase v Spojených štátoch, ale aj na Slovensku. Debut prvej časti však bude u nás 15. apríla v skorých ranných hodinách, konkrétne o 03:00. Podľa našich informácií budú hneď pri premiére seriálu dostupné pre divákov aj české tituly, pričom dabing príde na rad približne o týždeň neskôr. Dĺžkou jednotlivých dielov pritom pôjde o celovečerné filmy, ktoré dopovedia príbeh boja o Železný trón a dianie po príchode Nočného kráľa. Podľa doterajších informácií pôjde o najväčšie vyvrcholenie príbehu, ktoré stálo tvorcov množstvo času, no výsledok má stáť za to.

Nenechaj si ujsť
Yara Greyjoy na Slovensku: Kedy a kde sa stretneme s herečkou z Game of Thrones?

Finále 8. série by pritom malo byť odvysielané 19. mája. Počas vysielania všetkých častí očakávanej série, ktoré budú spolu trvať 440 minút, sa dočkáme aj najväčšej bitky doteraz. Údajne sa mala podľa informácií asistenta réžie, Jonathana Quinlana, natáčať 55 nocí po sebe.

Môže ísť o epickú bitku proti Nočnému kráľovi a jeho armáde? Hoci do premiéry prvej časti 8. série ostáva ešte zopár mesiacov, špekulácie a odhalené informácie nám už teraz prezrádzajú, že pôjde o najveľkolepejších 6 epizód vôbec. Navnadiť sa na očakávanú premiéru ti však pomôže aj priložený oficiálny trailer so slovenskými titulkami.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP