Od finálnej sezóny milovaného seriálu Game of Thrones nás delí ešte rok. My si tak čakanie skracujeme informáciami, ktoré unikajú z pľacu ôsmej a zároveň úplne poslednej série. Pravdepodobne každý sa zhodne na tom, že ide o neuveriteľne epický seriál.

Každou epizódou dokazuje navýšiť latku a neustále sa prekonávať. Dôkazom sú napríklad veľkolepé bojové scény ako Battle of the Bastards, Hardhome alebo Blackwater. Spolu s príchodom poslednej série tak dúfame, že uvidíme bojovú sekvenciu, ktorá prekoná všetky vyššie spomenuté. Nebojte sa, presne takú scénu dostaneme! Pomocou fotky to potvrdil to asistent réžie Jonathan Quinlan na svojom Instagram profile.

Ôsma séria Game of Thrones opäť prekvapuje!

Jeho účet je teraz nastavený na “súkromný” a príspevok je vymazaný. Našťastie, nič čo sa niekedy objaví na internete, nezmizne navždy. Je teda potvrdené, že seriál dokončil natáčanie najväčšej bojovej sekvencie vôbec. Táto neuveriteľná scéna sa natáčala celých 55 nocí. Štáb musel bojovať so zimou, snehom, dažďom, blatom a dokonca aj s bobkami od ovečiek. Nezabudol pridať ani popis, ktorý hovoril za všetko:

“55 nocí po sebe. 11 týždňov. 3 lokácie. Už nikdy nič také neuvidíte.”

Bojové scény ako Battle of the Bastards alebo Loot Train ambush sa natáčali cca mesiac, a dokázali pokoriť rekordy. Táto scéna sa natáčala dva a pol mesiaca, čo je priam neuveriteľné. Za ten čas sa dá predsa natočiť celý indie film.

Zobraziť celú galériu (1)
Watchers on the Wall / Jonathan Quinlan’s Instagram

Podľa všetkého by táto scéna mohla mať niečo spoločné s Night Kingom, kedže sa vždy natáčala v noci. Myslíte, že by mohlo ísť o Bitku o Winterfell/Zimohrad? Už teraz sa však tešíme na to, ako masívna táto sekvencia bude. Už teraz je jasné, že prekoná všetky svoje doterajšie rekordy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom