Jeden z najveľkolepejších seriálov v histórii televízie má naozaj veľkú fanúšikovskú základňu. Hrdo vravíme, že aj my sme jej časťou.

Spolu s vami sa tešíme z ohlásenia premiéry 8. série Game of Thrones, no tam to nekončí! Pokiaľ chcete zažiť kus Westerosu na vlastnú kožu, teraz dávajte pozor. Na Slovensko totižto už onedlho príde herecká predstaviteľka Yary Greyjoy! Kedy a kde sa s ňou budeme môcť stretnúť?

Yara Greyjoy na Slovensku

Ctený hosť z Game of Thrones nás navštívi už v blízkych mesiacoch, presnejšie koncom marca (29. – 31.). Gemma Whelan určite chcela potešiť čo najviac slovenských fanúšikov naraz, preto ju privítame v DK Ružinov Bratislava počas populárneho festivalu AnimeSHOW 2019. Niečo mi vraví, že nebudeme jediní, kto sa na ňu teší.

Skvelú novinku nám oznámila oficiálna facebookova stránka festivalov Comics Salón a AnimeSHOW. S hlavnou ženskou predstaviteľkou kráľovského rodu zo Železných Ostrovovsi užijeme besedu, čo znamená nejaký ten rozhovor a, samozrejme, aj autogramiády. 

Nebude to prvýkrát, čo do Bratislavy zavíta člen hereckého obsadenia Game of Thrones. Zopár mesiacov dozadu nás svojou návštevou poctil Slovák Vladimír Furdík, ktorý v seriáli stvárňuje obávaného Nočného kráľa. Na Comics Salóne 2018 sme sa s ním ako správni fanúšikovia stretli a dokonca sme stihli fotku. Teraz sa tešíme na AnimeSHOW 2019 a dúfame, že spolu s nami v našej krajine privítate herečku Gemmu Whelan!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom