Vlajkové lode Googlu doteraz nelámali príliš veľké rekordy, čo sa týka hodnotenia ich displejov, no to sa tento rok mení. Testovanie DisplayMate ohodnotilo obrazovku nového modelu Google Pixel 4 ako jeden z najlepších panelov, ktorý má vizuálne blízko k dokonalosti.

Obrazovky smartfónov sú čoraz lepšie a kvalitnejšie. Mnohé modely pritom využívajú prémiové OLED panely, ktoré poskytujú skvelé podanie farieb. Svojimi vlastnosťami tak rozhodne nadchnú oko používateľa. Medzi tie najkvalitnejšie displeje sa však zaradí len zopár smartfónov, ktorých výrobcovia dokázali dotiahnuť túto časť výbavy k dokonalosti.

Pixel 4 zdieľa s novým iPhonom 11 Pro Max jednu skvelú vlastnosť

Práve takýto verdikt získal spolu s A+ hodnotením aj nový Google Pixel 4 od testu DisplayMate. Pixel 4 XL má v porovnaní s predchodcom niekoľko zásadných vylepšení obrazovky, vďaka ktorým sa zaradil medzi smartfóny s najlepším zobrazovacím panelom. Treba však podotknúť, že najvyššie A+ hodnotenie prednedávnom získal aj nový iPhone 11 Pro Max, u ktorého DisplayMate taktiež nešetril chválami.

Nenechaj si ujsť
Google predstavil novú generáciu Pixel 4 a 4XL. Vylepšil už tak skvelý fotoaparát

Aj takéto výsledky teda dokazujú, že displeje smartfónov sú stále dokonalejšie a pri zobrazovaní obsahu dokážu podať vynikajúci výkon, ktorý má naozaj blízko k absolútnej dokonalosti. Hoci Google doteraz podobný úspech nezožal, nový Pixel 4 situáciu mení a dokazuje, že výrobca tento rok zapracoval aj na tejto vlastnosti svojho nového modelu, informuje Android Police.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom