Je tu ďalšie pokračovanie našej série Gadgety z Číny. Zase 5 zaujímavých vecičiek, ktoré by sa vám mohli hodiť.

MicroUSB/USB  kľúč Kingstone 16 GB (8,78 €)

Mnoho výrobcov prestáva podporovať MicroSD karty a mnohým z vás nestačia gigabajty, ktoré vám telefón ponúka, preto sa začínajú predávať USB kľúče, ktoré ponúkajú aj MicroUSB pripojenie. Na to, aby ste mohli používať tento USB kľúč na vašom smartphone, tak potrebujete, aby podporoval službu OTG. Tento USB kľúč od Kingstone má kapacitu 16 GB, je praktický, malý, vhodný pre mobil.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pavúčí dziak na telefón (3,61 €)

UPOZORNENIE: Ak máte strach z pavúkov určite si toto nekupujte. Ale nie, tento držiak sa len podopá na pavúka s 8 nohami. Tieto nohy si môžete poprehýbať, aby sadli vášmu telefónu ako uliate. Držiak si môžte kúpiť v bielej alebo čiernej farbe za cenu 3 a pol eura.

Kúpiť v Tinydeal.com 

Univerzálny držiak na mobil/tablet (1,56 €)

Véčkový držiak na smart zariadenie, ktorý sa dá upraviť podľa veľkosti zariadenia. Možno menšou nevýhodou oproti pavúkovi je to, že sa zariadenie nedá sklápať dopredu alebo dozadu najmä pri práci s tabletom. Ale cena je jeden a pol eura takže je to výhodná kúpa.

Kúpiť v Tinydeal.com 

Smart hodinky (10,07 €)

Smart hodinky za cenu, ktoré neporazí žiaden veľký výrobca. Stoja iba 10 € a ponúknu veľa funkcií: ukazujú čas, merajú prejdenú vzdialenosť, počet krokov, monitorujú váš spánok a upozornia vás na všetky upozornenia. Pripájajú sa k smartphonu cez bluetooth a pre pripojenie potrebujete Android 4.3 a vyšší.

Kúpiť v Tinydeal.com 

Pisoár vo flaške (8,40 €)

Ťažko opísať na čo tento milý sloník slúži, jednoducho povedané ide o fľašku, do ktorej sa môže dieťa (samozrejme chlapec) vymočiť pri dlhej ceste v aute alebo v autobuse, tam kde nie je toaleta. Je to výborný nápad pre malé deti, ale ak ste starší a niekto vás uvidí močiť do sloníka, tak sa môžete dostať do nepríjemnej situácie.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP