banner-mi5
Minulý týždeň sme oslavovali náš jubilejný 50. diel a vybrali sme naozaj exkluzívne gadgety. Rovnako zaujímavé čínske gadgety sme sa snažili vybrať aj do tohto dielu a dúfame, že si nejeden z nich zaobstaráte. V tomto dieli nájdete hneď tri špiónske zariadenia. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Nožničky s laserovým navádzaním (4,54 €)

Hneď ako prvý gadget si ukážeme ozajstnú „lahôdku“. Vaše klasické domáce nožničky odporúčame nahradiť týmito špeciálnymi, ktoré poskytnú pri strihaní takmer 100 % presnosť a to vďaka laserovému navádzaniu. S touto šikovnou vecičkou sa nepresných strihov viac nemusíte báť.

Kúpiť v Banggood.com

Endoskop s vodeodoľnou konštrukciou a kamerou (10,91 €)

Endoskop sa môže skvelo hodiť do viacerých odvetví priemyslu. Náš druhý gadget ponúka kameru so 6 LED žiarovkami pre kvalitnejší obraz pri v zhoršených svetelných podmienkach a je ho možné taktiež pripojiť ku smartfónu cez USB OTG. Celková dĺžka je 1 meter, no za mierne vyššiu cenu je k dispozícii aj 3,5 m verzia.

Kúpiť v Banggood.com

Pero so zabudovanou HD kamerou (6,53 €)

Pero so zabudovanou kamerou sme mohli predovšetkým vidieť v akčným kriminálkach, kde tajní agenti CIA špehovali svoje ciele, no táto šikovná vecička je k dispozícii aj pre bežných smrteľníkov a to za veľmi priaznivú cenu. Záznam je v HD kvalite pri 30 fps a vo vnútri pera nájdeme slot pre microSD karty. Čo poviete, bude z vás tajný agent so šikovným high-tech perom?

Kúpiť v Banggood.com

Aiwatch A8 (17,31 €)

Inteligentné hodinky pod 20 €? Žiadny problém. V aktuálnej akcii e-shopu Everbuying.net si môžete zakúpiť tieto smarthodinky doslova za „babku“. Na prednej strane nájdeme 1,54-palcový displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Telo hodiniek taktiež integruje 0,3 MPx fotoaparát, podporu SIM kariet a rozličné fitness senzory. Spojenie s vašim smartfónom prebieha cez rozhranie Bluetooth 3.0. Vzhľad hodiniek mierne pripomína Apple Watch, no na škodu to určite nie je.

Kúpiť v Everbuying.net

Luxusná taška pre vaše zariadenia (24,57 €)

Ak už máte nejaké tie smart zariadenia, bolo by veľmi dobré ich nosiť v elegantnej taške, ktorá vás bude pred vašimi kolegami alebo priateľmi dôstojne reprezentovať. Náš posledný gadget je skvelou voľbou pre mladých ľudí, ktorí majú vždy poruke tablet či menší ultrabook. Do tejto krásnej tašky sa vám zmestia najrôznejšie technologické gadgety, počnúc powerbankou, káblami až po spomínané tablety či ultrabooky. Zo širokej palety farebných prevedení si naozaj vyberie každý a čerešničkou na torte je vyhotovenie z pravej kože. Ak si k tomuto prirátame pomerne lákavú cenu, vznikne nám naozaj žiadaný produkt.

Kúpiť v Bangood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP