banner-mi5
Áno, je to tak. Obľúbený seriál Gadgety z Číny dospel už do svojho jubilejného 50. dielu. Na počesť tejto slávnostnej udalosti, ktorá pre nás znamená veľmi veľa, nakoľko vidíme úžasné ohlasy na naše výbery gadgetov, sme sa rozhodli, že dnes vám ukážeme 5 špičkových gadgetov z čínskeho „sveta“ s jedným bonusovým gadgetom. Taktiež si môžete všimnúť nový náhľadový obrázok, ktorý bude odteraz reprezentovať novšie diely tejto obľúbenej rubriky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Inteligentné prasiatko na mince (13,01 €)

Určite mnohí z vás radi zbierali v detstve mince do malého prasiatka. Nie je žiadnou hanbou tejto tradícii podľahnúť aj v dospelosti a skvelým doplnkom je ozajstné smart prasiatko, ktoré dokáže počítať vhodené mince. Na malom, 1,7-palcovom displeji uvidíte presnú sumu, ktorá je uložená vo vnútri. Tento gadget je k dispozícii sa priaznivých 13 € priamo z EU skladu, čo znamená dodanie do jedného týždňa.

Kúpiť v DX.com

Značkový USB Type-C kábel od spoločnosti BlitzWolf (6,34 €)

 

Opäť tu máme kábel s novým konektorom USB Type-C. Tento je kvalitou na tej najvyššej možnej úrovni a pre budúcich majiteľov prinesie skvelé nabíjacie parametre. Kábel podporuje prúd až 2,4 A a je vhodný pre najnovšie modely smartfónov svetových gigantov. Bohužiaľ, momentálne prebieha predpredaj, ktorý potrvá až do 12. apríla.

Kúpiť v Bangood.com

Vreckový ďalekohľad (9,51 €)

Náš tretí gadget v poradí je vhodný predovšetkým pre turistov a cestovateľov. Prenosný ďalekohľad môže naplno nahradiť ten veľký, ktorý je vždy ťažké nosiť so sebou. Ak sa pozrieme na špecifikácie, vidíme, že tento ďalekohľad je schopný až 15 násobného priblíženia a so skvelou cenou o kúpe nie je žiadnej debaty.

Kúpiť v DX.com

Vodotesný batoh (4,96 €)

Aj náš ďalší gadget bude vhodný pre nadšencov rekreačnej turistiky. Pri výstupoch na skalnaté hory či pri prechode cez rôzne rieky sa vždy hodí vodeodolný batoh. V našom prípade sa jedná o veľmi vydarený batoh, ktorý pojme až 2 L a je k dispozícii v 3 farbách.

Kúpiť v DX.com

Drevená klávesnica a myš (35,90 €)

Používateľov hľadajúcich nový doplnok na počítačový stolík môže zaujať aj set klávesnice a myši z pravého dreva. Obe zariadenia sú bezdrôtové a v balení nájdete aj batérie. Cena je síce vyššia, no za kvalitu a krásu sa predsa platí, no nie?

Kúpiť v Bangood.com

Bonus
Nová Xiaomi Powerbanka s kapacitou 10 000 mAh (35 €)

xiaomi-power-bank-pro-10k-nahlad
Ako sme sľúbili vyššie, pripravili sme si pre vás aj jeden bonusový gadget. Reč bude o novej nadupanej powerbanke od Xiaomi, ktorá ponúka plne dostatočnú kapacitu 10 000 mAh. Opäť sme sa dočkali krásnej hliníkovej konštrukcie, ktorá ponúka hrúbku len 12,88 mm. Novinkou je použitie konektora USB Type-C s výstupným výkonom 18 W. Power banka podporuje nabíjanie s výstupmi  5V / 2A, 9V / 2A a 12V / 1,5A. Samozrejmosťou je skvelá cena, ktorá sa pohybuje v e-shope iBuygou.com na úrovni 35 €.

Kúpiť v iBuygou.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP