banner-redmi-note2
Ďalší týždeň je za nami a máme tu pokračovanie našej populárnej rubriky Gadgety z Číny a s ním aj malú zmenu. Už nebudeme objavovať gadgety len na Tinydeal.com, ale aj na ďalšom e-shope, Banggood.com. Ak máte aj vy zaujímavý tip na gadget do ďalšieho výberu, neváhajte a zašlite nám ho. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame

Zabijak hmyzu (2,87 €)

Hmyz a obzvlášť komárov nemá rád nikto, teda okrem entomológov. Preto sa tento gadget ocitol aj v našom výbere. Stačí ho pripojiť na večer do zástrčky a bude lákať hmyz, ktorý sa bude chcieť dostať ku svetlu, no ak sa priblíži, tak zostáva usmrtený elektrickým prúdom a vy môžete v pokoji spať. Cena je iba necelé 3 eurá a na výber máte z troch farieb: modrá, zelená a ružová.

Kúpiť v Banggood.com

Pavúk na solárny pohon (2,45 €)

Výborná hračka pre veľké aj malé deti. Tento pavúk pre pohyb využíva energiu zo Slnka, čomu sa prispôsobuje aj rýchlosť pohybu. Ak na panel, ktorý má umiestnený navrchu, slnko svieti menej, pohyb pavúka bude pomalší. Cena je necelých 2,5 €, majú ho aj v európskom sklade.

Kúpiť v Banggood.com

LED kocka na hádzanie (2,28 €)

Ak vás omrzelo klasické hádzanie kockou pri hraní človeče, nehnevaj sa, tak máme tip na oživenie, ktorým je kocka so 7 LED svetielkami, ktorá po stlačení generuje náhodné čísla. Dĺžka hrany tejto kocky je 3 cm. Ak chcete posunúť klasické hádzanie kockou na vyššiu úroveň, tak vám stačia iba 2 eurá na túto kocku. Je dodávaná v náhodných farbách.

Kúpiť v Banggood.com

Laserový teplomer (10,82 €)

Ďalším gadgetom je laserový teplomer. Dokáže zmerať teplotu bezdotykovo a behom okamihu. Dokáže merať teploty od -50 do 330 stupňov Celzia. Odchýlka merania je maximálne plus-mínus 1,5 stupňa. Môžete ním merať teplotu čohokoľvek – od teploty v chladničke, cez teplotu pneumatík až po telesnú teplotu. Cena je necelých 11 €.

Kúpiť v Banggood.com

Lego pohár (9,09 €)

Momentálne sa táto novinka dostáva medzi najpredávanejšie produkty na čínskych e-shopoch. Ide o pohár s objemom 350 ml a je dostupných v 6 farbách: čierna, šedá, biela, červená, žltá a modrá. Od normálnych pohárov sa líši tým, že si ho môžete zakomponovať do svojej Lego stavby alebo jednoducho si vyrobiť z pohára auto alebo čokoľvek iné pomocou Lego stavebnice. Cena za tento netradičný pohár je 9 €.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP