Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ako iste viete, na trhu existuje niekoľko internetových obchodov, ktoré sa zaoberajú predajom smartfónov, tabletov a iných zariadení od čínskych výrobcov. V dnešnej dobe však nie je jednoduché nájsť dôveryhodného predajcu a práve preto by sme vám teraz jedného chceli predstaviť. 

[/blockquote]

Predstavujeme vám e-shop EverBuying.net, čo je popredný online predajca, ktorý sa zameriava na globálny trh. Tento internetový obchod je na trhu od roku 2006 a tvorí základňu pre fanúšikov z takmer 200 krajín po celom svete. V ich ponuke nájdete viac ako 100 000 rôznych produktov, ako napríklad lacné DVD prehrávače, LED osvetlenie či dokonca módne oblečenie. V ponuke nájdeme aj lacné Android tablety, no my sa teraz zameriame na nami obľúbené Android smartfóny s rovnako nízkymi cenami.

Ponuka

E-shop EverBuying.net je špecializovaný predajca Android smartfónov rôznych čínskych značiek. V ponuke nájdeme smartfóny od Ulefone, JiaYu, Cubot, Doogee a samozrejme aj Xiaomi a ostatných známejších čínskych výrobcov. Všetky nimi ponúkané smartfóny majú zaradené do vlastnej kategórie, ktorú nájdete na tomto odkaze. Všimnúť si môžete aj veľmi prijateľných cien.

everbuying

Široká ponuka obchodu EverBuying.net

Cieľom tohto internetového obchodu je najmä spokojnosť koncového zákazníka. Na všetky produkty ponúkajú záruku jeden rok a ak nie ste s tovarom spokojný, do 30 dní od zakúpenia ho bez udania dôvodu môžete vrátiť, pričom vám budú peniaze za tovar vrátené späť. Obchod tiež ponúka po dobu 3 mesiacov od zakúpenia bezplatné opravy zariadení, ak nastane problém.

Doprava 

Zapáčil sa vám tento obchod a chceli by ste od nich niečo objednať, no neviete, ako to je s dopravou? Každý produkt, ktorý nájdete v ponuke EverBuying bez problémov odosielajú aj na Slovensko. Na výber máte pritom z niekoľkých spôsobov dopravy. Ako prvá sa vám ponúkne možnosť dopravy zdarma, no čas, za ktorý vám zásielka príde do vlastných rúk je 7 – 20 pracovných dní. Druhá možnosť je výber tzv. zrýchleného dodania, ktorého cena je niečo cez 25 € a použiť môžete aj poistenie balíka, ktoré stojí 2,4 €. Zrýchleným doručením sa samozrejme rozumie doručenie DHL kuriérom, ktoré je oveľa bezpečnejšie a najmä rýchlejšie oproti dopravy zdarma. Objednaný tovar tak môžete mať doma približne do týždňa.

Možnosti platby

EverBuying tiež ponúka niekoľko spôsobov platby za objednaný tovar. Asi najvyužívanejším spôsobom platby pri objednávaní tovaru zo zahraničia je platba cez PayPal, ktorú samozrejme ponúka aj tento e-shop. Ďalšou možnosťou, ako za tovar zaplatiť, je platba kreditnou kartou cez PayPal a uskutočniť môžete aj priamy prenos peňazí na účet spoločnosti, no predtým ich budete musieť kontaktovať. Využiť môžete aj službu Western union, no takisto ich budete musieť pred platbou kontaktovať. Všetky informácie o platbe nájdete v sekcii Metódy platby.

Máte už nejaké skúsenosti s týmto obchodom? Plánujete u nich nejaký nákup? 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú