Vianoce sú za rohom a Epic Store, známy rozdávaním kvalitných herných titulov úplne zadarmo, sa hráčov rozhodol odmeniť vskutku štedro. Pre hráčov si počas sviatkov neprichystal iba veľký vianočný výpredaj, ale tiež viac než desiatku bezplatných hier, ktoré si budeš môcť postupne stiahnuť už o pár dní. 

Ako informuje Neowin, Epic Store vo svojej ponuke bezplatných hier nemá konkurenta a hráči si počas roka 2019 mohli zadarmo stiahnuť desiatky kvalitných titulov úplne zadarmo. Či už to boli vydarená stretégia Surviving Mars, apokalyptický Metro 2033 Redux, kolekcia Batman: Arkham, mysteriózna akcia Alan Wake či hociktorý z iných bezplatných kúskov, Epic Store bol ku hráčskej základni počas tohto roka mimoriadne štedrý.

Aktuálne sú v jeho ponuke bezplatne dostupné The Escapists a The Wolf Among Us, ktoré si môžeš stiahnuť do štvrtka, 19. decembra. S rozdávaním však herná spoločnosť určite nekončí, keďže skutočná herná nádielka príde práve počas vianočných sviatkov.

Twitter/@quickgamefix

Od štvrtka 19. decembra totiž na Epic Store začína špeciálna akcia 12 Days of Free Games, kedy do ponuky bezplatných hier každý deň pribudne najmenej jeden nový titul. Akcia potrvá do konca roka, 31. decembra, určite preto štedrú hernú nádielku nezmeškaj. Okrem rozdávania hier si Epic Store pre herných nadšencov prichystal aj špeciálne vianočné výpredaje, ktoré začnú rovnako 19. decembra. Veľkosť zliav ani ponuku hier, na ktoré sa budú vzťahovať, momentálne nepoznáme, o všetkom dôležitom ťa však budeme informovať.

Ak sa ti nechce čakať, skús omrknúť aj stránku GOG, na ktorej máš momentálne možnosť získať jednu z najlepších RPG hier tohto roka úplne zadarmo. O téme sme informovali v samostatnom článku, hor sa do sťahovania.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom