Epic pokračuje v rozdávaní hier zadarmo prídelom ďalšej trojice hier. Ešte pred ich aktivovaním tento štvrtok máš ale šancu získať zaujímavú hru Hue.

Niet divu, že Epic so svojím digitálnym obchodom dýcha počtom pužívateľov na krk Steamu. Takmer každý týždeň ponúka minimálne jednu hru zadarmo, čo platí aj o nasledujúcej rozdávačke trojice hier, ktoré si budeš môcť do svojej knižnice zaradiť a navždy v nej uchovať.

Nezabudni však, že ešte do štvrtka 9. júla máš možnosť získať zaujímavú umeleckú plošinovku s prvkami logiky, Hue. Tento deň hru nahradí trojica zaujímavejších titulov – Killing Floor 2, Lifeless Planet a The Escapist 2.

Prvá zo spomínanej trojky, Killing Floor 2, je nesmierne úspešná akcia z pohľadu prvej osoby, kedy najmä v kooperácii s ostatnými hráčmi zdolávaš hordy zombíkov. Vybrať si môžeš z niekoľkých špecifických postáv a unikátnych zbraní, vďaka čomu hra poskytne adrenalínovú jazdu porovnateľnú s legendárnou dvojicou hier Left 4 Dead.

Epic Games Store

Lifeless Planet je drobná indie hra, ktorá aj napriek svojej unikátnej zápletke nedokázala medzi hráčmi preraziť. Premisa je založená na objavovaní vzdialenej planéty, kde astronaut objaví malé ruské mestečko. Veľkou škodou ale je, že hra konštantne hádže polená pod nohy hráča v podobe nedomysleného ovládania a všadeprítomných chýb.

Nenechaj si ujsť
Far Cry 6 zlanárilo ďalšiu hollywoodsku hviezdu. Hlavého záporáka si zahrá herec z Breaking Bad

Horkosť z Lifeless Planet napráva obľúbený titul The Escapist 2 od Team 17. Úlohou hráča je utiecť z najdrsnejších väzení pomocou dôvtipu a logického myslenia. Hra sa vyznačuje nádhernou pixel artovou grafikou a širokou fanúšikovskou základňou, ktorá na dvojicu hier The Escapist nedá dopustiť.

Ako spomíname v úvode, trojica hier bude zadarmo dostupná od štvrtka 9. júla a v tvojej knižnici Epic Games Store hry ostatnú už navždy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom