Aj napriek kolísajúcej kvalite sa hrám zo série Far Cry nedá uprieť jediné. Už od tretieho dielu autori obsadzujú do rolí úhlavných nepriateľov zapamätateľných, charizmatických a najmä stotožniteľných záporákov.

Podľa informácii webu VCG, novou tvárou Far Cry 6 bude fanúšikmi obľúbený Giancarlo Esposito, známy svojou rolou Gustava Fringa v seriáloch Breaking Bad a Better Call Saul. Giancarlo v rozhovore pre Collider potvrdil, že sa objaví v obrovskej videohre, podľa všetkého zastrešovanej Ubisoftom.

Jediné, čo v rozhovore prezradil, je, že kvôli tejto postave sa musel naučiť novým spôsobom hrania. O pripravovanej novinke nepovedal ani slovo navyše, no viac informácii by sme sa mali dozvedieť už 12. júla na konferencii Ubisoft Forward.

Na očakávame hlavne ohlásenie šiesteho Far Cry, o ktorom je známy len dátum vydania odhadovaný na apríl budúceho roka.

Keďže o hre vieme, že príbeh bude zasadených do exotickejšieho prostredia v porovnaní s piatym dielom, pri zohľadnení informácií o Giancarlovi by sme tipovali prostredie Južnej Ameriky. Ak sa teda klebety o hercovi Gusa Fringa potvrdia, s najväčšou pravdepodobnosťou sa dočkáme ďalšieho excelentného výstupu vo Far Cry.

Pôjde totiž už o druhého herca zo seriálu Better Call Saul, keďže jednému z najikonickejších herných zloduchov, Vaasovi Montenegrovi, prepožičal svoj hlas a vizuál Michael Mando. Ten si v Better Call Saul strihol postavu Nacha Vargu.

Giancarlo Esposito v porovnaní s Mandom je ešte o niečo zapamätateľnejšou postavou, keďže sa objavil aj v jednom z najlepších seriálov všetkých čias, Breaking Bad. Práve z neho vychádza príbeh Better Call Saul, ktorý ako spin-off rozhodne v kvalite nezaostáva.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP