Platforma Epic Games Store sa nenecháva zahanbiť – obchod teraz ponúka ďalšie dve skvelé hry úplne zadarmo. Ide o prvý diel obľúbenej akčnej adventúry s otvoreným svetom, Watch Dogs, ktorú dopĺňa príbehovka s názvom The Stanley Parable, píše PC Gamer.

Ďalšie dva vydarené tituly úplne zadarmo

Epic Games Store neprestáva s bezplatnými hrami v poslednej dobe prekvapovať a len nedávno si si z obchodu mohol uchmatnúť českú klasiku Kingdom Come: Deliverance a ďalšie zaujímavé tituly.

Od dnešného dňa ponúka platforma ďalšiu lákavú ponuku, ktorej súčasťou je vydarený prvý diel akčnej adventúry Watch Dogs a príbehovka The Stanley Parable.

Zobraziť celú galériu (2)
Prvé Watch Dogs vyšlo v roku 2014 / Zdroj: Ubisoft

Watch Dogs je open-world klasika od Ubisoftu v ktorej nazrieš do sveta hackerov, pričom hlavnou postavou je záhadný Aiden Pearce, ktorý sa okrem počítačov vyzná aj do bojových umení či zbraní. Po nevydarenej bankovej lúpeži sa Pierce spolu s ďalšími hackermi snažia pomstiť skupine zločincov v Chicagu, ktorí ohrozujú jeho rodinu.

Príbehu však dodávajú grády najmä protagonistove schopnosti, keďže s pomocou svojho smartfónu sa dokáže dostať nie len do počítačov či bankomatov, ale hacknúť takmer všetko, čo sa dá.

Zobraziť celú galériu (2)
The Stanley Parable / Zdroj: Galactic Cafe

Epic ti však ponúka aj ďalší vysoko hodnotený titul od štúdia Galactic Cafe, ktorým je príbehovka s názvom The Stanley Parable, ktorej prostredie ťa rozhodne nenechá chladným a jej ukončenie závisí len na rozhodnutiach, ktoré si vyberieš. Hra bola pôvodne vydaná už v roku 2011 ako modifikácia do Half-Life 2, avšak v roku 2013 vyšla aj jej samostatná verzia.

Oba tituly sú teraz na Epic Games Store dostupné úplne zadarmo a zostanú tak až do 26. marca, kedy ich majú vystriedať hry Figment a Tormentor x Punisher.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom