Epic Games Store konkurenciu rozhodne nešetrí. Okrem aktuálnych dvoch hier zdarma už o niekoľko dní ponúkne jednu z najlepších hier posledných rokov a potenciálneho kráľa českých hier, Kingdom Come: Deliverance.

Momentálne si na službe ponúkajúcej digitálne verzie hier môžeš uloviť dva menšie kúsky, a to konkrétne dve adaptácie slávnych stolných hier. Strategický kúsok Carcassonne!, či oddychovka Ticket to Ride však tomu, čo Epic Games Store prinesie koncom budúceho týždňa, nesahajú ani po päty.

Po nesmierne štedrej nádielke trvajúcej niekoľko dní pred Vianocami si nás Epic rozmaznáva ďalším extrémne kvalitným kúskom zdarma. Kingdom Come: Deliverance má totiž tendenciu stať sa najlepšou českou hrou všetkých čias a ty ju už onedlho môžeš mať zadarmo.

Epické RPG z českých luhov a hájov si zdarma budeš môcť zaradiť do svojej digitálnej knižnice od 13. do 20. februára. Royal Edícia okrem základnej hry obsahuje aj 5 ďalších príbehových rozšírení, ktoré desiatky hodín zábavy ešte o niečo predĺžia.

Kingdom Come: Deliverance si v roku 2018 odniesla hneď niekoľko desiatok, ako lokálnych, tak aj svetových ocenení. Hru vydalo štúdio Warhorse Studios, za ktorého vznikom stojí Daniel Vávra. Ten sa v našich končinách preslávil ako otec legendárnej Mafie.

Nenechaj si ujsť
Fenomenálne hry z Česka doplní o pár týždňov očakávaný titul. Pripomína sa novým trailerom

Herné média české RPG vychvaľovali za jeho autentickú atmosféru, vynikajúcu vizuálnu stránku a predtým nevídanú realistickú hrateľnosť, vďaka ktorej mnohí hre dokázali odpustiť prvotné chyby a technické neduhy spojené s komplikovaným vývojom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom