Tesla Cybertruck je momentálne v kurze. Najnovšie sa o to postaral aj excentrický vizionár Elon Musk, keď ňou zvalcoval dopravný pylón. Postaral sa tak o trápny moment a možno nechtiac odhalil malú chybu elektrického pick-upu.

Posledné týždne žije technologický a automobilový svet elektrickým pick-upom Tesla Cybertruck. Auto sa pomaly dostáva do mysle ľudí a dôkazom toho sú aj úctyhodné čísla preobjednávok.

Aj takto sa dá na Cybertruck upozorniť

Ako sa dostať do centra pozornosti vie aj samotný CEO Tesly. Ten je známy ako búrlivák, ktorý sa po väčšine prezentuje na sociálnej sieti Twitter. Ako informuje portál TMZ, najnovšie sa však prezentoval aj mimo virtuálneho sveta, keď sa v nočných uliciach Malibu zjavil na svojom novom elektrickom pick-upe.

Ten zaparkoval pred vychýrenou reštauráciou, aby si niekoľko okoloidúcich mohlo automobil prezrieť. Čo sa však udialo po odchode Elona, čakal len málokto. Portál Gizmodo upozornil na video uverejnené na sociálnej sieti Twitter, ktoré ukazuje Elona v novom Cybertrucku, ako zadným kolesom zvalcuje dopravný pylón.

Trápny moment, alebo aj nechcené odhalenie

Hoci sa mnoho sledovateľov videa na kúsku Elona Muska zabavilo, niektorí z diskutérov upozorňujú na fakt, že dopravný pylón má výšku malého dieťaťa. Aby však celá príhoda nevyznela úplne katastroficky, objavujú sa tiež názory, že Cybertruck možno ešte nemá zabudované potrebné senzory, ktoré by Elona pred prekážkou varovali. Zohrať svoju úlohu mohla aj samotná konštrukcia auta, ktorá vytvára slepé miesta. Elon sa tak možno nechcene postaral o odhalenie menšej nevýhody Cybetrucku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom