Elephone je vo svete čínskych smartfónov pomerne známou značkou. Ich nová vlajková loď, ktorá bude vraj konkurovať TOP modelom ako Meizu MX4 Pro a Xiaomi Mi Note, by ich mohla zviditeľniť ešte viac. 

[/blockquote]

Na tento rok má spoločnosť Elephone naplánované predstavenie niekoľkých smartfónov strednej triedy, ktoré budú poháňané novým mid-end procesorom MediaTek MT6752 a disponovať budú aj LTE konektivitou. Teraz sa však dozvedáme, že Elephone zamieša karty a predstaví aj svoju vlajkovú loď, ktorý by mala byť priamou konkurenciou pre high-end smartfóny od Meizu a Xiaomi.

Podľa dôveryhodného zdroja, tím Elephone momentálne pracuje na smartfóne so zatiaľ najvýkonnejším procesorom od čínskeho MediaTeku, ktorým je model MT6795. Tento procesor má 8 jadier, je postavený na 64-bitovej architektúre a taktovaný môže byť až na frekvenciu 2.2 GHz. Nový procesor tiež dokáže natáčať super-slow motion video vo FullHD kvalite pri 480 fps. Nová vlajková loď od Elephone by mala okrem výkonného procesora priniesť aj 2K displej (2560 x 1600 pixelov) a zadný 20,7 MPx fotoaparát.

Sleduj FónyzČíny.sk na Facebooku a Google+!

Elephone je tiež známy lacnými smartfónmi a my dúfame, že aj toto bude rovnaký prípad. Predstavenie novej čínskej vlajkovej lode by malo prebehnúť v máji, čo je už onedlho.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú