[Video] MediaTek MT6795 procesor dokáže nahrávať super slow motion video

Pomerne známy čínsky výrobca procesorov Mediatek len nedávno predstavil svoj zatiaľ najvýkonnejší osemjadrový procesor MediaTek MT6795, ktorý sa môže pochváliť taktom 2.2 GHz, podporou 2K displejov a tiež aj 20 MPx fotoaparátov. Tento procesor je postavený na modernej 64-bitovej architektúre, podporuje 4G LTE pripojenie a je vyrobený 28 nm výrobným procesom. Prvé smartfóny s týmto procesorom by sa na trhu mali objaviť už v blízkej dobe.

banner_ibuygou

Okrem veľkého výkonu a podpory najmodernejšieho hardvéru, procesor podporuje aj jednu veľmi zaujímavú funkciu fotoaparátu. Nový MediaTek procesor umožňuje fotoaparátu nahrávať slow motion videá (spomalené videá) v 720p rozlíšení pri 120fps, čo v súčasnosti nie je nič nové. Novinkou je však možnosť nahrávať slow motion videá vo FullHD rozlíšení pri až 480 snímkoch za sekundu.

Ukazuje to video, ktoré MediaTek zverejnil na svojom YouTube kanáli a poskytuje nám menšiu ochutnávku toto, čo môžeme očakávať od nadchádzajúcich smartfónov s novým MediaTek MT6795 procesorom. Nižšie môžete vidieť spomínané video.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]