Elephone v poslednom čase predstavuje nové smartfóny ako na bežiacom páse. Najnovšími prírastkami do jeho portfólia je dvojica štýlových smartfónov Elephone S2 a Elephone S2 Plus. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Elephone S2 a S2 Plus sú v podstate rovnaké smartfóny, no s rozdielnou veľkosťou displeja. Obidva smartfóny prichádzajú s prémiovým dizajnom, ktorý tvorí dvojica sklených panelov na prednej aj zadnej strane. Luxusný dizajn dotvára kovové šasi, ktoré tvorí základ celého smartfónu. Predné sklo oboch smartfónov prichádza s už známym 2.5D efektom, čo znamená, že sklo je na rohoch mierne zahnuté.

elephone-s2-2
Po stránke špecifikácií môžeme obe zariadenia zaradiť do strednej triedy. Elephone S2 prichádza s 5″ HD displejom, pričom model S2 Plus má 5.5″ displej s rovnakým rozlíšením. Oba smartfóny poháňa štvorjadrový procesor MediaTek MT6735 so 64-bitovou architektúrou, ktorému sekunduje 2 GB pamäť RAM. Vnútorná pamäť ponúka kapacitu 16 GB a k dispozícii je aj slot pre microSD karty. Obidva smartfóny prichádzajú s 13 MPx zadným, 2 MPx predným fotoaparátom a Androidom 5.1. Elephone S2 napája 2150 mAh batéria, zatiaľ čo Elephone S2 Plus väčšia, 2650 mAh batéria.

elephone-s2-3
Zaujímavé sú aj ceny týchto štýlových smartfónov. E-shop Gearbest.com ponúka Elephone S2 s 27-eurovou zľavou a výsledná cena je necelých 120 €. Pre uplatnenie zľavy na Elephone S2 je potrebné využiť zľavový kupón ElephoneS2. Väčší z dvojice, Elephone S2 Plus, po zľave 21 € stojí 135 €. Pre uplatnenie zľavy je potrebné pri objednávke do poľa „Promotion code“ zadať zľavový kód ES2PLUS. Viď obrázok nižšie.

elephone-s2-kupon

Obchod Gearbest.com vytvoril aj video recenzie k smartfónom:


Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP