banner-mi5
Elephone začiatkom januára predstavil viacero smartfónov, medzi ktorými nechýbala vlajková loď Elephone P9000, jej odľahčená Lite verzia či biznis smartfón Elephone M3. Spoločnosť však nelení a chce zabodovať aj na wearables pôde.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Elephone svoje prvé smarthodinky navrhol trochu inak, ako sme zvyknutí. Ide v podstate o hodinky s klasickým, ručičkovým dizajnom, pričom Elephone pridal niekoľko smart funkcií. Výsledkom toho sú naozaj nádherné a cenovo dostupné inteligentné hodinky v klasickom štýle. E-shop Gearbest.com spustil výpredaj, kde môžete Elephone W2 zakúpiť už za necelých 45 €. Dostupné sú v dvoch prevedeniach – s hnedým remienkom a strieborným rámikom alebo zlatým rámikom.

elephone-w2-oficialne-5
Elephone W2 prichádzajú na trh so štýlovým, minimalistickým a do istej miery aj tradičným hodinkovým dizajnom. Telo hodiniek je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá nezabezpečuje len elegantný vzhľad, ale taktiež aj samotnú odolnosť. Tvrdosť ocele bola zvýšená o 40%, takže smartwatch by mohli byť uchránené od bežných škrabančekov. Vrchné ochranné sklíčko je navyše vyrobené zo zafíru. Remienok vyrobený z talianskej kože zabezpečí dostatok komfortu každému zápästiu. Mechanický strojček vnútri smartwatch dodala švajčiarska firma, takže o kvalite nemusí byť pochýb.

elephone-w2-oficialne-4
Aké funkcie skrýva tento elegán medzi smartwatch? Hodinky pracujú v rozhraní Bluetooth vo verzii 4.0. To prináša množstvo výhod, ako napr. rýchlejší prenos dát alebo väčší dosah. Medzi štandardné funkcie patrí upozornenie vibrovaním na prichádzajúci hovor v reálnom čase, rôzne formy budíkov a hlasných či tichých alarmov. Zariadenie je schopné synchronizovať dáta s vaším kalendárom a tak pracovné stretnutie nikdy nezmeškáte.

elephone-w2-oficialne-6
Elephone W2 v sebe taktiež skrýva funkcie rôznych fitnes náramkov. V spojení s aplikáciou dokážu byť smartwatch dobrým spoločníkom pri rôznych fitnes aktivitách, dokážu merať kroky a okrem iného aj aktivitu počas spánku s cieľom dosiahnuť čo najvyšší komfort.

elephone-w2-oficialne-1
Všetky namerané hodnoty sa dajú v aplikácii synchronizovať a tým získate prehľad o dosiahnutých výsledkoch. Zaujímavou vychytávkou je možnosť spraviť zo svojich smartwatch externú spúšť fotoaparátu. Vo svojom smartfóne otvoríte fotoaparát a stlačením bočného tlačidla na vašich smartwatch zhotovíte fotografiu. Veľmi dôležitou informáciou je pre užívateľa výdrž batérie. Elephone W2 by mali bez nabitia vydržať celé 3 mesiace plnej záťaže. To je samozrejme spôsobené neprítomnosťou dotykového displeja.

→Zobraziť ponuku na Elephone W2←

W2_photos_2
Synchronizácia, ako sme už spomínali, prebieha v prostredí aplikácie, ktorú vytvorila samotná spoločnosť. Elephone W2 si môžete zakúpiť v e-shope Gearbest.com za skvelú cenu 45 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP