Doogee Titans 3 T3 bude jeden z najluxusnejších smartfónov na svete. Spoločnosť tvrdí, že táto novinka by mala byť priamym konkurentom pre známe luxusné smartfóny Vertu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po konštrukčnej stránke bude Doogee Titans 3 T3 naozaj výnimočným kúskom. Na prednej strane bude klasicky primárny displej a na vrchnej časti nájdeme druhý displej, na ktorom by sa mal zobrazovať neustále čas a rýchly prístup k notifikáciám. Novinka by mala disponovať kovovým šasi a zadným krytom, ktorý by mal byť pokrytý pravou kožou. Veľkým lákadlom bude vodotesnosť a zabezpečenie pomocou snímača očí.

doogee-titans3-t3-unveil-05
Pod kapotou Doogee Titans 3 T3 pracuje procesor MediaTek MT6735, ktorému sekunduje 2 GB RAM. Vnútorné úložisko dostalo kapacitu 16 GB. Zbytok špecifikácií je zahalený rúškom tajomstva a ďalšie podrobnosti by sme sa mali dozvedieť už o niekoľko týždňov. Určite najzásadnejšou otázkou je cena novinky, ktorá by mala byť vzhľadom na použité materiály dosť vysoká. Nižšie v galérii si môžete preztieť, ako vlastne vyzerá tento dizajnový skvost v celej svojej kráse.

 

Zdroj: Gizmochina.com    

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú