banner-xtouch
V prípade, že ste používateľom, ktorý nehľadá smartfóny s nadupanou výbavou, máme pre vás dobrú správu. Náš partnerský e-shop Everbuying.net spustil neskutočnú akciu na vydarený smartfón Doogee Homtom HT7.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartfón je celkovo podriadený nízkej cene, ktorej zodpovedajú aj hardvérové špecifikácie. Konštrukcia je vyrobená z plastu, no na zadnej strane nájdeme špeciálnu textúru, ktorá sa stará o pohodlnejšie držanie. Predná strana skrýva 5,5-palcový HD displej. Pod kapotou pracuje procesor MediaTek MT6580 s taktom 1 GHz a 1 GB operačnej pamäte RAM. Interné úložisko disponuje 8 GB kapacitou a je rozšíriteľné pomocou microSD kariet. Doogee Homtom HT7 ponúka takmer najnovší Android 5.1, ktorý sa stará o plynulý chod zariadenia. Napájanie komponentov obstaráva 3000 mAh batéria.

doogee homtom ht7 (5) (Small)
Zadná strana ukrýva 8 MPx hlavný fotoaparát. Samozrejme nesmie chýbať ani DualSIM, no bohužiaľ podporu LTE mobilného pripojenia by sme tu hľadali márne. A na záver to najlepšie. Čerešničkou na torte je cena, ktorá atakuje neuveriteľných 36 €. Táto cena platí iba pre prvých 10 kusov v daný deň od 15. decembra do 21. decembra. Akcia štartuje od 10:00 ráno. V prípade, že nestihnete včas zareagovať nezúfajte. Počas spomínaných dní platí ďalšia akcia, pri ktorej kúpite Doogee Homtom HT7 za 54 €.

doogee homtom ht7 (1) (Small)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP