Doogee DG700 Pro príde s MediaTek MT6795 a 6 000 mAh batériou

Spoločnosť Doogee mala posledných pár smartfónov naozaj skvelých  a ich nadchádzajúci smartfón, DG700 Pro, by mal pokračovať v tomto trende.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa únikov, o ktoré sa postarali neznáme zdroje, by mal Doogee DG700 Pro ponúknuť 5-palcový FullHD displej, 8-jadrový MediaTek MT6795, 3/4 GB RAM a 6 000 mAh batériu. DG700 Pro by mal patriť medzi to najlepšie, čo Doogee môže ponúknuť a aj keď nevieme všetky parametre, tak sa bude jednať o veľmi výkonný smartfón. Čo určite poteší, je 6 000 mAh batéria, ktorá by mohla vydržať aj 3 dni plnej záťaže. K dispozícii by mali byť dve verzie, jedna s 3 GB RAM a druhá so 4 GB RAM.

Smartfón by mal byť predstavený niekedy v septembri, ale bohužiaľ nevieme ani dátum a ani cenu. Taktiež si nemôžeme byť úplne istí, či sa jedná o finálne parametre alebo len parametre z testovacieho smartfónu. Ak sa dozvieme viac, budeme vás o tom informovať.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]