Dodávky smartfónov Xiaomi sa výrazne zlepšili, a to vďaka Leiovi Junovi

banner-mi5-proNajväčší výrobca smartfónov v Číne zaznamenával v posledných mesiacoch veľké problémy. Nie je medzi nimi samozrejme zlá kvalita či výbava smartfónov. Xiaomi práve naopak, produkuje zariadenia tak vysokej kvality a nízkej ceny, že ich nestíha vyrábať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvé väčšie problémy sme videli ešte pri Xiaomi Mi5, kedy to bolo s dodávkami naozaj zlé a bez problémov giganta prekonávali výrobcovia ako Oppo alebo Vivo. CEO spoločnosti, Lei Jun, sa však voči tomuto problému postavil a sám si zobral dodávky smartfónov na starosť. Vyzerá to tak, že to bol správny krok a dodávky sa konečne zlepšujú.

Xiaomi Mi5 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi-shipments-second-quarter

Na sociálnej sieti Weibo dnes Xiaomi prezradilo, že v druhom štvrťroku odoslalo okolo 6 miliónov kusov každý mesiac. Je to teda veľmi dobrá správa a dúfame, že pri očakávaných Xiaomi Mi5S a Mi Note 2 sa táto situácia nezopakuje, alebo to aspoň bude oveľa lepšie.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.