banner-mi5-proNapriek tomu, že februárové Xiaomi Mi5 je nepochybne skvelé zariadenie, svet technológií sa pohol ďalej a pozornosť sa upriamila na telefóny ako OnePlus 3, ZUK Z2 Pro či Le Max 2. O to viac sa Xiaomi s nadchádzajúcim Xiaomi Mi Note 2 musí snažiť. Ďalšie uniknuté informácie o novom phablete to určite potvrdzujú.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa najnovšieho úniku informácií s pôvodom v sociálnej sieti Weibo, bude Xiaomi Mi Note 2 dostupný v troch verziách – štandardnej, vyššej a najvyššej. Všetky ponesú 5,7-palcový displej, rýchle nabíjanie a HiFi čip, no budú sa líšiť v rozlíšení displeja a pravdepodobne aj vo veľkosti RAM pamäte.

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi Mi Note 2 ponúkne Snapdragon 823 a špičkový snímač Sony IMX378 [/tip]

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-note-pro-na-slovensku-nahlad
Štandardná verzia ponúkne jeden zadný fotoaparát a všetky vyššie uvedené vlastnosti. Vyššia verzia už ponesie dva zadné fotoaparáty a aj „super-rýchle nabíjanie“. Čo presne tento pojem znamená a ako presne sa líši od klasického rýchleho nabíjania, nie je zatiaľ známe. Nakoniec je tu najvyššia verzia. Tá údajne príde so zahnutým displejom, preto bola zatiaľ pomenovaná „Edge“. Očakáva sa, že štandardná verzia ponesie 4 GB RAM a FullHD rozlíšenie displeja, kým ostatné by mali dostať až 6 GB RAM a 2K displeje. Žiadne presné dátumy zatiaľ nie sú známe, no dostali sa k nám informácie o možno predstavení v júli.

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi predstaví novú vlajkovú loď už v júli! Bude to Xiaomi Mi Note 2? [/tip]

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom