Xiaomi Mi Note 2 by mal prísť v troch verziách, jedna z nich bude aj so zahnutým displejom

banner-mi5-proNapriek tomu, že februárové Xiaomi Mi5 je nepochybne skvelé zariadenie, svet technológií sa pohol ďalej a pozornosť sa upriamila na telefóny ako OnePlus 3, ZUK Z2 Pro či Le Max 2. O to viac sa Xiaomi s nadchádzajúcim Xiaomi Mi Note 2 musí snažiť. Ďalšie uniknuté informácie o novom phablete to určite potvrdzujú.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa najnovšieho úniku informácií s pôvodom v sociálnej sieti Weibo, bude Xiaomi Mi Note 2 dostupný v troch verziách – štandardnej, vyššej a najvyššej. Všetky ponesú 5,7-palcový displej, rýchle nabíjanie a HiFi čip, no budú sa líšiť v rozlíšení displeja a pravdepodobne aj vo veľkosti RAM pamäte.


Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-note-pro-na-slovensku-nahlad
Štandardná verzia ponúkne jeden zadný fotoaparát a všetky vyššie uvedené vlastnosti. Vyššia verzia už ponesie dva zadné fotoaparáty a aj „super-rýchle nabíjanie“. Čo presne tento pojem znamená a ako presne sa líši od klasického rýchleho nabíjania, nie je zatiaľ známe. Nakoniec je tu najvyššia verzia. Tá údajne príde so zahnutým displejom, preto bola zatiaľ pomenovaná „Edge“. Očakáva sa, že štandardná verzia ponesie 4 GB RAM a FullHD rozlíšenie displeja, kým ostatné by mali dostať až 6 GB RAM a 2K displeje. Žiadne presné dátumy zatiaľ nie sú známe, no dostali sa k nám informácie o možno predstavení v júli.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]