Možno si to vedel a možno nie, no táto populárna služba na stream hudby má zavedené určité limity pri sťahovaní skladieb offline. Kým doteraz si si musel vystačiť s 3333 skladbami na jedno zariadenie, po novej aktualizácií je to násobne viac.

Spotify patrí medzi najpoužívanejšie aplikácie na streamovanie hudby. Konkurencia je však v tomto odvetví silná a tak sa objavujú stále nové vylepšenia, aby bola aplikácia čo najviac atraktívna pre používateľov. V Brazílii prebieha testovanie odľahčenej Lite verzie a v Austrálii dokonca spoločnosť pristúpila k radikálnemu kroku, kde majú používatelia možnosť neobmedzene preskočiť reklamy.

Výrazné navýšenie počtu offline skladieb

Po rokoch, kedy bolo možné stiahnuť offline len 3333 skladieb dochádza konečne k navýšeniu. Spotify túto hranicu posunulo rovno na 10 000 skladieb a rovnako tak navýšila aj počet zariadení, na ktorom je možné používať rovnaký účet. Z doterajších troch zariadení sa limit navýšil na celkovo 5, na ktorých je možné sťahovať hudbu offline. Celkovo ma tak používateľ k dispozícii slušných 50 000 skladieb v prípade, ak nie je pripojený k internetu.

Nenechaj si ujsť!
Spotify testuje funkciu, vďaka ktorej sa môžu používatelia neplatenej verzie vyhnúť otravným reklamám

Súčasný stav by tak mal plne postačovať drvivej väčšine používateľov. Už len tých 10 000 skladieb je dostatočná porcia, na ktorú ti zrejme nebude stačiť aj pamäť telefónu. No v porovnaní s 35 miliónmi skladieb na Spotify je to stále len malé percento.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú