Nie je tajomstvom, že Xiaomi má vo výrobe gadgetov svetové prvenstvo. Rok čo rok, mesiac po mesiaci a dokonca deň čo deň sa stretávame s novými produktami. Tie sa síce nie vždy dostanú aj k nám, no rozhodne stoja za zvýšenú pozornosť. 

Dnes ráno totiž pribudli hneď dve novinky, ktoré spadajú do kategórie produktov do domácnosti. Prvým je mop, ktorého konštrukcia bola špeciálne vytvorená, aby sa dal pohodlne používať a bol relatívne dobre prenosný. Pracuje na špeciálnom vibračnom princípe, ktorý simuluje tradičné manuálne utieranie podlahy, pričom vykoná 1000 vibrácií za minútu pri hlučnosti na úrovni 68 dB. Konštrukciou taktiež môžeš otáčať v 90-stupňovom uhle a hlavica bola špeciálne navrhnutá, aby sa dostala aj do tých najviac neprístupných miest.

zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi5c je azda najviac nedocenený smartfón. Absolútne neprávom!

Vstavaná 2000 mAh batéria umožňuje kontinuálnu prácu po dobu 50 minút. Na rukoväti sa tiež nachádza LED indikátor. Cena bola stanovená na veľmi príjemných 499 juanov, čo predstavuje približne 65 €. Dostupný bude v Číne až od 22. júla. V prípade druhého produktu, ktorý pribudol do ponuky Xiaomi, sa však odkloníme od bežných spotrebičov. Čínsky gigant totiž predstavil prikrývku. Áno, čítaš správne.

zdroj fotografie: Xiaomi

Táto prikrývka je naplnená kvalitným husacím perím v celkovo dvoch farebných prevedeniach. Celkovú kompozíciu potom tvorí 100 % nylonová tkanina, čo opäť len a len potvrdzuje vysokú výrobnú kvalitu. Žiaľ, takou menšou nevýhodou je chýbajúca odolnosť aspoň voči ošpliechaniu vodou. Do predaja v Číne pôjde za naozaj nízkych 99 juanov, teda za približne 13 €. O dostupnosti v e-shopoch, ktoré doručujú na Slovensko zatiaľ nevieme.

zdroj fotografie: Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom