Ďalšie fotografie pripravovaného OPPO R7 s bezrámikovým displejom

Teraz čítate
Ďalšie fotografie pripravovaného OPPO R7 s bezrámikovým displejom

Spoločnosť OPPO pomaly ale isto začína verejnosti ukazovať bližšie informácie a obrázky chystaného bezrámikového smartfónu, ktorý sa má stať priamym konkurentom pre vlajkovú loď ZTE Nubiu Z9.

[/blockquote]

Oppo R5 najlacnejšie kúpite v e-shope iBuyGou.com!

V Indonézii táto novinka už dostala zelenú a tak na svetlo sveta uzreli bližšie špecifikácie. OPPO R7 je priamym nástupcom úspešného modelu R5 z minulého roka, ktorý si získal mnohých fanúšikov. Dnešné obrázky z Twitteru nám ukazujú, že OPPO R7 príde z neuveriteľnou hrúbkou, iba 4,85 mm a displejom bez rámikov s podobnou technológiou akú používa Samsung Galaxy S6 Edge. O výkon sa postará 64 bitový MediaTek MT6795 procesor s ôsmimi jadrami. Ďalšie podrobnosti naznačujú 20,7 Mpx fotoaparát pravdepodobne vyrobený spoločnosťou Sony.

gsmarena_001 Oppo R7

Predstavenie novinky od OPPO sa očakáva v priebehu leta a my sme veľmi zvedaví, ako dopadne súboj proti hlavnému konkurentovi ZTE Nubia Z9. Sledujte náš web aj naďalej a dozviete sa viac.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.