Tentokrát pre nás Epic Games Store nenaservíroval až takú špecialitku, na akú sme si za uplynulé dni plné zliav a hier zadarmo zvykli.

V prípade, že si chceš rozšíriť digitálnu knižnicu, určite zbystri svoje zmysly. Dnešok na Epic Games Store patrí zakrádajúcej sa záležitosti Hello Neigbor, ktorá má od dobrej hry riadne ďaleko. Autori ešte pred vydaním sľubovali špičkovú umelú inteligenciu úhlavného nepriateľa a sľubne vyznievajúcu premisu, postavenú na zakrádaní sa do domu suseda.

Cieľom v hre je zistiť, čo tvoj, na prvý pohľad obyčajný sused, skrýva v pivnici. Tvorcovia hry však zabudli do nej zakomponovať aspekt zábavy a rôznorodosti.

Hrateľnosť by podľa slov autorov mala prameniť zo schopnosti umelej inteligencie učiť sa z tvojho správania, čo ako môžeš predpokladať bol úplne nezmysel. Sused bol predvídateľnejší ako hociktorý nepriateľ v inej hre, grafika a ovládanie bolo na tragickej úrovni a celé to smrdelo absentujúcou zábavou. Celé to podtrhuje iba fakt, že hra má na portáli Metacritics hodnotenie 38%.

Ak si náhodou herný zberateľ, určite si Hello Neighbor do svojej knižnice zaraď.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom