Elektrická skladacia kolobežka Alfawise M1 sa opäť hlási o slovo, tentoraz s vylepšeným 350 W motorom, rýchlosťou do 25 km/h, dojazdom 30 km a hlavne lákavou cenovkou. 

Ak si v poslednom čase premýšľal o kúpe elektrickej kolobežky, teraz je ten správny čas. Máme pre teba prichystanú elektrickú skladaciu kolobežku Alfawise M1 v parádnej zľave, ktorú si vďaka kupónu GBZYQC014 budeš môcť zadovážiť za cenu 314 € s doručením zdrama.

Kúpiť elektrickú skladaciu kolobežku Alfawise M1 s kupónom GBZYQC014
za cenu 314 € a s doručením zdarma!

Za utratené peniaze ti kolobežka Alfawise M1 poskytne nový vylepšený 350 W motor, ktorý zabezpečí maximálnu rýchlosť do 25 km/h a zdolá aj prevýšenie s uhlom do 15°. Navyše obsahuje veľkú 30 článkovú 7,8 Ah batériu, ktorá poskytne aj vďaka inteligentnému manažmentu energie dojazd na jedno nabitie až do 30 km pri nosnosti do 100 kg.

Samotné telo kolobežky je vyrobené z pevného hliníka sformovaného do jednoduchého minimalistického dizajnu. Kolobežku je možné zložiť a vďaka váhe len 12,5 kg jednoducho preniesť. Pohodlnú jazdu zabezpečia 8,5-palcové pneumatiky, pričom predná pneumatika spĺňa štandardy pre automobilové pneumatiky a zadná je vyrobená z jedného kusu odolnej gumy. Bezpečie dodá duálny systém brzdenia s ABS.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom