Keď pred rokom Activision plánoval vydanie znovuzrodenej pretekárskej modly z čias PS1, ešte pred oficiálnym ohlásením Crash Team Racing Nitro-Fueled rozposielal rôznym známym osobnostiam reklamné predmety odkazujúce na hernú sériu. Herné figúrky a iné tematické darčeky teraz dostal aj známy kanadský YouTuber.

Canadian Guy Eh sa na svojej sociálnej sieti pochválil, že on a ďalší influenceri si vo svojich poštových schránkach našli postavičky z Crash Bandicoot série s vianočnou tematikou, preto u viacerých fanúšikoch série vzišla otázka – plánuje Activision zopakovať svoju marketingovú stratégiu z pred roka, a teda na nás chystá nový diel?

Celé by to zapadalo do skladačky zostavenej z viacerých dohadov. V hlbokých kanáloch siete 4Chan sa v uplynulých dňoch objavili informácie, naznačujúce meno novej hry s Crashom. Údajná novinka by podľa týchto informácií mala niesť meno Crash Bandicoot Worlds.

Druhou časťou puzzle je reklama It’s Time to Play zo začiatku novembra, ktorá sa okrem tradičného kvalitatívneho kabátu marketingovej odnože Playstation môže pýšiť aj novým modelom Crasha.

Nenechaj si ujsť
Netradičný simulátor šokoval hernú komunitu. Zahráš si za Ježiša

Otázne je, kedy a či vôbec sa nového dielu zo série Crash Bandicoot dočkáme. Je zároveň veľmi pravdepodobné, že predstavenie by sa mohlo konať už zajtra na konferencii State of Play.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP