Očakávaný seriál Loki, ktorý bude dostupný exkluzívne v rámci streamovacej služby Disney+, dostal dátum svojej premiéry. Predplatitelia služby si ho budú môcť podľa The Verge pozrieť 11. júna, pričom bude zachovaný týždenný formát vydávania nových epizód.

Loki tak bude už tretím tohtoročným seriálom zo sveta MCU, ktorý sa na Disney+ objaví. Aktuálne diváci môžu sledovať netradične poňatú novinku WandaVision, ktorá na streamovacej službe trhá rekordy sledovanosti, už na budúci mesiac na platforme štartuje ďalší horúco očakávaný projekt od Marvelu, Falcon and the Winter Soldier.

NEPREHLIADNI
Disney+ prichádza. Pozrieme si rozprávky aj s vynikajúcim slovenským dabingom? Zisťovali sme detaily

Miniséria Lokiho bude pozostávať zo šiestich epizód, uvidíme v nej ikonického predstaviteľa Toma Hiddlestona, ktorý nevyspytateľného severského boha stvárnil aj v známych filmoch. Okrem neho pozornosť púta aj herecká prítomnosť Owena Wilsona, ktorý o sebe dal nedávno vedieť v nie príliš vydarenej dráme Bliss od Prime Video.

Príbeh seriálovej novinky sa bude zameriavať na jeden z Kameňov nekonečna, vďaka ktorému Loki bude skákať v čase a navštevovať alternatívne reality. Po krku mu však pôjdu strážcovia organizácie Time Variance Authority, majúci na starosť zachovanie časopriestoru.

Loki zároveň zďaleka nie je posledným seriálom z MCU, ktorý Disney v blízkej budúcnosti chystá. Štúdio sa so svojimi plánmi podelilo na decembrovej konferencii investorov, viac informácií nájdeš v samostatnej téme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom