Po predstavení smarthodiniek Apple Watch sa spustila masová výroba napodobenín tohto vydareného kúsku. Nádherným príkladom snaživosti je model R8 od výrobcu Cubot.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Cubot R8 sa pýšia titulom najtenších smarthodiniek na svete s hrúbkou 8,8 mm. Po konštrukčnej stránke hodinky ponúkajú aj reproduktor spolu s tlačidlom napájania na bočnej strane. Zaujímavosťou je aj zaoblenie po obvode hodiniek. Prednú stranu tvorí displej s 1,54-palcovou uhlopriečkou a rozlíšením 240 x 240 pixelov. Hodinky sú samozrejme odolné voči vode a prachu, no výrobca neuviedol typ certifikácie.

cubot-R8-3
Srdcom smarthodiniek od Cubotu je procesor MediaTek MTK2501 v spojení s 24 MB RAM. Interné úložisko má kapacitu 32 MB. O čo najdlhšiu výdrž sa stará batéria s kapacitou 250 mAh. Ako správne inteligentné hodinky, aj tie od Cubotu ponúkajú rôzne senzory počnúc akcelerometrom, krokomerom, barometrom a ďalšími. Tieto nádherné hodinky, ktoré sa stanú vašim módnym doplnkom a ponúkajú výborné vlastnosti, kúpite už za 58 € u nášho partnera Coolicool.com.

cubot-R8-2

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú