Existuje len niekoľko dôvodov k predplácaniu služby Prime Video od Amazonu. Jedným z nich je duchovný nástupca legendárneho Top Gearu, The Grand Tour, ktorý už o niekoľko dní dostane ďalšiu špeciálnu epizódu.

O novom traileri na špeciál „A Massive Hunt“ informoval Deadline. Epizóda bude pokračovať v šľapajach uletených špeciálov, ktorými sa trojica Hammond, Clarkson a May preslávila ešte v časoch Top Gearu.

Nová špeciálna epizóda presunie trojicu na exotické ostrovy Réunion a Madagaskar. Samozrejmosťou tak budú nesmierne modifikované a extrémne drahé vozidlá, kedy hlavnou úlohou zabávačov bude hľadať skrytý pirátsky poklad.

Už trailer naznačuje, že sa opäť môžeme tešiť na tradične neprimeraný humor a extrémne rozhadzovanie produkčných peňazí, pričom sa s prižmúrenými očami naučíme snáď niečo nové aj o motorizme.

Nenechaj si ujsť
Justice League v Snyder Cut verzii sa nezadržateľne blíži. Pozri si nový poriadne temný trailer

Poslednej časti seriálu The Grand Tour sme sa dočkali minulý december, kedy komická trojica v špeciálnom šate zamenila automobily za lode. Hlavným cieľom epizódy Seamen bolo dostať seba a produkciu z Kambodže až do južného Vietnamu po vode.

Nové časti sú za rohom

Koronakríza ovplyvnila produkciu aj tohto projektu, a tak sa snáď v blízkej budúcnosti dočkáme pravidelnejšie vydávaných častí. James May pre portál Radio Times naznačil, že jednou z ďalších destinácií by mohlo byť Rusko.

Ešte predtým sa však už 18. decembra dočkáme plnohodnotného špeciálu z Madagaskaru exkluzívne v prostredí streamovacej služby Amazon Prime Video.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP