Pamätáš si na časy bláznivých špeciálov v Top Gear? Keďže trojica preslávená najmä touto motoristickou šou už nejaký ten piatok úraduje pod vlastným projektom na službe od Amazonu, každý čakal, kedy sa tieto špeciálne epizódy objavia aj tam. Jeremy Clarksonom a jeho kolegovia sa v tejto ukážke vracajú späť ku koreňom.

The Grand Tour by sa dal opísať aj ako jeden z mála titulov na streamovacej službe od Amazonu, kvôli ktorému si Prime Video aj my už niekoľko mesiacov platíme. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May dostali okrem voľnej ruky aj takmer nevyčerpateľný rozpočet, a teda u fanúšikov vzišla otázka, kedy trojica prekročí stanovené medze.

Ako už asi vieš, The Grand Tour je šou najmä o automobiloch. V podaní vyššie spomínaných idiotov to však neznamená, že by nemohli pri špeciálnej príležitosti zmeniť formát ako sa im zachce. Zabávači sa totiž v nasledujúcej sérii rozhodli zbaviť zaužívaného stanu, čo im dalo viac priestoru na vyvádzanie, tak prečo nezvoliť preteky na člnoch.

Autori sú si vedomí toho, čo fanúšikovia od seriálu očakávajú. Exotické lokácie, šialené úlohy od štábu a tradičný humor postavený na vzájomnom ponižovaní hlavných postáv je to, čím si nás Clarkson a jeho kumpáni už niekoľko rokov získavajú. A presne to je vyobrazené v krátkom traileri.

Nenechaj si ujsť
TOP 10 hier, ktoré sú také náročné, že budeš kričať od hnevu

Trojica sa v tejto špeciálnej časti bude pretekať na člnoch, ktoré si sami vyberú a cestovať budú z Vietnamu do Kambodže.

Tešiť sa teda môžeš na tri rozdielne člny, neustále podkopávanie nôh a extrémnu dávku čierneho humoru. The Grand Tour sa na domovské obrazovky PrimeVidea vráti už 13. decembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom