CEO Xiaomi prezradil v živom videu informácie o viacerých možných produktoch a novinkách spoločnosti

banner-redmi3pro
Xiaomi väčšinou o svojich prebiehajúcich projektoch veľmi nehovorí a jednotlivé detaily sa snaží ponechať v tajnosti. O to zaujímavejšie vyznieva nedávne živé vysielanie CEO spoločnosti, Lei Juna, na ktorom odpovedal na otázky týkajúce sa možných produktov Xiaomi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zvyčajný postup Xiaomi, ktoré sa snaží držať svoje produkty v tajnosti, sa začína pomaly meniť. V posledných mesiacoch sme boli svedkami zverejnenia niekoľkých oficiálnych detailov o zariadeniach Xiaomi ešte pred ich oficiálnym predstavením. Napríklad sme mali možnosť zazrieť oficiálne fotky smartfónu Redmi 3 alebo video s Xiaomi Max. Fotografiu so smart náramkom Mi Band 2 na zápästí dokonca zverejnil samotný CEO, Lei Jun. Zdá sa však, že išlo len o špičku ľadovca! V nedávnom, živom videu, Lei Jun odpovedal na otázky týkajúce sa možných výrobkov Xiaomi a ponúkol nám niekoľko pohľadov na to, čo by sme mohli a nemuseli od spoločnosti v nasledujúcich mesiacoch vidieť. Zatiaľ čo niektoré vyzerajú byť 100% na ceste k nám, iné nemusia byť nakoniec predstavené. Ponúkame vám teda zoznam produktov či vlastností, o ktorých sa Lei Jun vyjadril:

Xiaomi MiNote 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


 • Xiaomi Drone – čoskoro predstavený
 • Mi Band 2 – predstavenie prebehne budúci mesiac
 • Xiaomi čipset – prísne tajné/bez komentára
 • Xiaomi notebook – prísne tajné/bez komentára
 • Xiaomi VR – vo vývoji
 • zaoblený displej – už čoskoro
 • bezdrôtové nabíjanie – už čoskoro
 • duálne kamery – možné
 • funkcia rozdelenej obrazovky – pripravované
 • Xiaomi Robot – zvažuje sa
 • Mi Note 2 – prísne tajné

Lei Jun Live broadcast

Takže v nasledujúcich mesiacoch sa od Xiaomi môžeme tešiť na produkty ako dron, Mi Band 2, VR headset, zaoblené displeje a bezdrôtové nabíjanie. Podľa doteraz uniknutých informácií by mali byť produkty Mi Band 2 a Xiaomi Drone predstavené približne v rovnakom období a funkcie bezdrôtového nabíjania a zaobleného displeja sa zrejme objavia v modeli Mi Note 2. Duálny fotoaparát by sme zasa mohli už čoskoro vidieť v novej generácii smartfónu rady Redmi Note. Veľmi zaujímavo taktiež vypadajú projekty Xiaomi Drone a Xiaomi Robot. Na ktorý produkt Xiaomi sa najviac tešíte vy?

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]