banner-p9
Duálne fotoaparáty sa čoraz viac dostávajú do mobilných zariadení. Azda najväčší boom s týmto druhom snímačov spôsobila firma Huawei so svojou vlajkovou loďou Huawei P9. Dcérska spoločnosť tohto čínskeho giganta taktiež nezostala pozadu a tak sme dočkali predstavenia smartfónu Honor V8, ktorý taktiež disponuje duálnym fotoaparátom. Najnovšie správy z čínskeho internetu však tvrdia, že spoločnosť Xiaomi sa nechala inšpirovať svojou konkurenciou, a že Xiaomi Redmi Note 4 príde s týmto typom fotoaparátu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V poslednej dobe sme sa dočkali viacerých únikov ohľadne tohto zariadenia od Xiaomi. Tie tvrdia, že nová generácia Redmi Note príde s procesorom Helio X20 od spoločnosti MediaTek a 5,5-palcovým displejom a skenerom odtlačkov prstov. Vnútornosti tohto zariadenia majú byť chránené kovovým unibody telom. Doposiaľ najväčším prekvapením sa tak zdá byť použitý fotoaparát. Ten má byť dodávaný tou istou spoločnosťou, ktorá dodáva fotoaparáty pre smartfón Huawei P9.

Xiaomi Redmi Note 3 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Ďalšie správy tvrdia, že napriek použitiu tohto High-End fotoaparátu si má Redmi Note 4 zachovať podobnú cenovku ako jeho predchodca, Redmi Note 3. Ten bol predstavený ešte len pár mesiacov dozadu a tak je pravdepodobné, že na odhalenie Note 4-ky si budeme musieť ešte nejaký ten čas počkať. Dovtedy vás však budeme informovať o nových únikoch, ktoré na seba určite nenechajú dlho čakať.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom