Xiaomi Mi Max sa predviedol na krátkom videu

banner-redmi3pro
S blížiacim sa príchodom oficiálneho predstavenia gigantického smartfónu Xiaomi Mi Max, internetom kolujú rôzne úniky fotografií, ktoré ukazujú možný vzhľad novinky a približujú nám aj hardvérové špecifikácie. Dnes sa k nám dostalo dokonca aj krátke video.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vo videu je model „Mi Max“ predstavený z viacerých uhlov a Xiaomi nemôžeme uprieť snahu o prekrásny dizajnový kúsok. Viacmenej aj video potvrdzuje skutočnosť, že novinka z dielne čínskeho velikána nebude disponovať fyzickým hardvérovým tlačidlom Domov a k dispozícii budeme mať klasickú trojicu kapacitných ovládacích tlačidiel. Na videu vyzerá smartfón naozaj „giganticky“ a nebude to nič pre nežné pohlavie. Predná strana by mala ponúknuť konečne tenké rámiky a Xiaomi taktiež zapracovalo na hrúbke zariadenia.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-max-teaser-video(1)

Pod kapotou Xiaomi Mi Max sa udomácni procesor Snapdragon 650, 2 / 3 GB RAM, 16 / 32 GB úložisko a samozrejme nové MIUI 8, ktoré bude pracovať nad najnovším Androidom 6.0 Marshmallow. Mohutnosť celého smartfónu umocní 6,4-palcový FullHD displej. Predstavenie sa uskutoční 10. mája.

Video:

xiaomi-mi-max-teaser-video-fotka

xiaomi-mi-max-teaser-video-fotka-2

Zdroj: Gizmochina.com, Mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]