Nové Call of Duty: Modern Warfare otvára svoje brány hráčom v beta testovaní, vďaka čomu tak môžu do hry nahliadnuť pred oficiálnym spustením. Nejde však o priame pokračovanie 3. dielu tejto série z roku 2011 a miesto toho môže nový titul priniesť späť jednu zo známych postáv a mapu, ktorú sme videli ešte v Call of Duty: Modern Warfare 2. Odhalené informácie naznačujú, že nové Call od Duty: Modern Warfare vráti hráčom mapu Rust a postavu Captain Price, hoci štúdiá veľa detailov neprezradili, informuje Ladbible.

Hráči si počas tohto víkendu majú opäť možnosť zahrať si beta verziu nového Call od Duty: Modern Warfare, ktoré je týmto spôsobom po druhýkrát otvorené verejnosti. Hra však bude oficiálne vydaná až 25. októbra tohto roku.

Doteraz boli v niektorých hrách odhalené nové mapy či režimy, no dôležitým je aj hranie medzi jednotlivými platformami herných konzol. Podľa informácií portálu Gamerant podporuje tento nový titul plný akcie a strieľania aj novinku, ktorú nepotvrdilo ešte ani samotné štúdio Infinity Ward či Activision.

Návrat známej mapy a kapitána

Call of Duty: Modern Warfare totiž uložený postup v hre načíta aj na ostatných konzolách, čo znamená, že pri cross-platform hraní sa budú môcť hráči spoľahnúť aj na to, že ich doterajšie úspechy napríklad na PlayStation 4 Pro budú načítané aj na Xboxe One X.

Niektorí však skúmali aj samotné súbory hry a našli v nich zaujímavé informácie, ktoré môžu potešiť nejedného fanúšika série. Podľa týchto odhalení, o ktorých informoval aj portál Ladbible, sa môžeme stretnúť aj s mapou Rust z Call of Duty: Modern Warfare 2 z roku 2009.

Nenechaj si ujsť
Hry od Ubisoftu budú stále väčšie a väčšie. Svoj tradičný prvok neplánuje zmeniť

Okrem toho sa môže v hre ukázať aj postava Captain Price. Informácie o tejto známej mape potvrdil aj portál Charlieintel, no stále nie je jasné či sa Rust skutočne v hre opäť ocitne alebo ide iba o zvyšky dát ponechaných z predchádzajúceho testovania. Neostáva tak nič iné, iba si počkať na oficiálne vyjadrenia štúdií.

Stále tak nie je jasné či sa táto mapa do multiplayeru dostane, no hráči mohli doteraz vyskúšať pri menších mapách aj nový „2v2“ mód pomenovaný ako Gunfight. Tešiť sa môžu aj na nový engine s vylepšeným osvetlením prostredia, informuje Gamer.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom