Vo svojich začiatkoch priviedla táto akčná herná séria hráčov do prostredia 2. svetovej vojny. Postupom času sa však dej presúval až do ďalekej budúcnosti. Mnohí skalní fanúšikovia sa tak dožadovali, aby sa hra vrátila ku svojim začiatkom, teda do časov, kedy nemeckí vojaci terorizovali okolitý svet. 

Úspešná séria akčných hier Call of Duty sa v ďalšom diely znova vráti do čias 2. svetovej vojny rovnako, ako tomu bolo v prvých troch častiach v minulom desaťročí. Za novým Call of Duty: WWII stojí štúdio Sledgehammer Games, ktoré sa podieľalo aj na vývoji Modern Warfare 3 v roku 2011 a na Advenced Warfare pred tromi rokmi.

zdroj fotografie: Activision

Nenechaj si ujsť
Maš už slabý počítač na hry? S novým herným režimom vo Windows 10 dosiahneš výrazne lepšie výsledky

Štúdio Infinite Warfare malo podľa tvrdení riaditeľa spoločnosti Activision mnoho fantastických nápadov a inovácií, no len málo z nich hráčom reálne ponúklo. Zatiaľ však veľa detailov o novom Call of Duty: WWII nie je známych. To sa ale čoskoro zmení, pretože oficiálne odhalenie hry sa bude konať prostredníctvom live-streamu už 26.apríla o 19:00 nášho času. Si spokojný s návratom tejto historickej série do čias 2. svetovej vojny?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú