Možno sa to zdá ako neuveriteľná budúcnosť, no Marvelovky tu s nami nebudú naveky. Momentálne najobľúbenejšia filmová séria totižto už čoskoro povie svoje zbohom. Ich príbeh s 22 filmami bude už čoskoro vyrozprávaný a stane sa tak už v máji 2019. Práve vtedy si totižto mnohých Marvel hrdinov užijeme na plátne naozaj naposledy. Avengers 4 však bude okrem veľkolepého konca aj úžasný nový začiatok.

Prečo rovno vravíme o úžasnom začiatku? Nuž, Marvel nám pri včerajšom zverejnení ich fotiek k 10. výročiu prezradil, že po Avengers 4 už majú naplánovaných ďalších 20 filmov! Presne tak, počujete dobre. Ak si to nejako spočítame, tak vlastne ďalších 10 rokov. Záležať bude, ako by ich chceli vydávať. Kedysi bola 1 marvelovka za rok, teraz môžu byť tri. O čom by ale filmy mali byť?

Určite očakávajte trilógie nových postáv ako Spider-Man, Black Panther alebo Captain Marvel. Potvrdené zatiaľ máme pokračovanie Spider-Mana (ktorý sa vraj začne len pár minút po skončení Avengers 4) a Strážcov Galaxie. K ostatným filmom prezident štúdia Marvel, Kevin Feige, iba povedal, že sa budú snažiť aj naďalej vytvárať nové a odlišné príbehy s naozaj mnohými, doteraz nevidenými, komiksovými postavami. My sa určite na túto budúcnosť tešíme.

Už teraz nám je jasné, že štafetu mladého Downeyho preberá Holland so Spider-Manom. Sme teda naozaj zvedaví, či nových Avengerov potiahne rovnako dobre ako Downey tých starých. Každopádne, ak si Marvel vytvorí na ďalších 20 filmov ďalšiu veľkú hrozbu ako Thanosa a Kamene Nekonečna, bude jasné, že vedia kam smerujú. No a teraz si ešte predstavte, keby sa Marvelu podarilo odkúpiť práva na X-Men a podobne. Tento svet by rázom získal inú posilu!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom