Bezrámikový OPPO R7 na ďalších obrázkoch a videu

V posledných mesiacoch sa roztrhlo vrece s výrobcami, ktorý sa snažia vyrobiť smartfón s bezrámikovým displejom a výnimkou nechce byť ani spoločnosť OPPO. O pripravovanom bezrámikovom smartfóne OPPO R7 sme vás už informovali a dnes unikli ďalšie obrázky a dokonca aj krátke video. Novinka by mala ponúknuť v skutku špičkovú výbavu a displej bez rámikov.

[/blockquote]

Posledné obrázky nám potvrdzujú už spomenuté informácie a uvádzajú, že novinka by mala mať hrúbku na jednej úrovni s Vivo X5 Max a predchodcom v podobe OPPO R5. Uniknuté informácie naznačujú hodnotu pod 5 mm. O výkon sa bude starať procesor MediaTek MT6795 a na zadnej strane nájdeme 21 MPx fotoaparát. Displej by mal byť vyrobený podobnou technológiou ako displej vlajkovej lode Samsung Galaxy S6 Edge.

Dostupnosť a cena zatiaľ nebola spomenutá, no môžeme očakávať vyššiu cenu vzhľadom na novú technológiu s bezrámikovým displejom. O nových informáciách o tomto zaujímavom kúsku vás budeme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]