Aktualizácia MIUI 7.1 k dispozícii už od 5. januára

banner-minote-proXiaomi oficiálne odhalilo novú verziu nadstavby MIUI, MIUI 7, ešte minulý rok. Aktualizácia priniesla vylepšenia rôzneho druhu, napríklad farebnejší dizajn, lepší výkon a stabilnejšiu spotrebu batérie. Všetky dôležité funkcie sme zhrnuli v našom podrobnom článku.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pre fanúšikov prišla radostná správa, nakoľko Xiaomi rozosiela novú verziu s označením 7.1. Používatelia si ju budú môcť postupne nainštalovať od 5-ho, respektíve od 11. januára, v závislosti od zariadenia. Globálnu MIUI 7.1 od 5. januára dostanú tieto modely- Mi3, Mi4, Mi Note, Mi4i, Redmi Note 3G/4G, Redmi 1S, Redmi Note Prime a Mi Pad.

miui 7.1 (Small)

Možno sa pýtate, kde sú modely ako, Mi2/2S, Redmi 2, Redmi Note 2, a Redmi Note 3. Tie dostanú aktualizáciu 11. januára. Samozrejme tento zoznam budú postupne dopĺňať aj ostatné zariadenia spoločnosti. Zatiaľ nie je známe, čo nová aktualizácia prinesie, no celý zoznam vylepšení by mal byť k dispozícii už zajtra.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]