banner-minote
Čínsky gigant Xiaomi už pred necelým týždňom predstavil novú verziu svojej nadstavby MIUI. Nová aktualizácia priniesla vylepešenia, ktoré túto veľmi populárnu nadstavbu posunú zase o level vyššie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Medzinárodné predstavenie MIUI 7 sa konalo dnes a ukázalo, ktoré zariadenia tento nový update vlastne dostanú. Nová verzia bude pracovať na Androide 5.0, no nebude to nutne znamenať, že vaše zariadenie bude bežať na najnovšom Androide. Kľudne sa môže stať, že vás smartfón so starším dátumom výroby pobeží na MIUI 7, no bude stále na Androide 4.4. MIUI 7 má priniesť lepšiu správu pamäte RAM, rýchlejšiu odozvu a prepracovaný systém zmeny vzhľadu celého prostredia. Podrobnejšie sme sa MIUI 7 venovali v tomto článku.

miui7-zariadenia
Aktualizácia bude vypustená už 24. augusta a dostali sme potvrdenie aj od MIUI CZ/SK, že preklad novej aktualizácie je takmer hotový, takže už čoskoro sa môžete na novú MIUI 7 v slovenskom a českom jazyku tešiť aj vy. Novú MIUI 7 dostanú smartfóny Redmi 1S, Redmi 2, Mi 4i, Mi 3, Mi 4, Redmi Note 3G, a Redmi Note 4G. V súčasnosti prebieha aj test beta verzie MIUI 7 pre Xiaomi Mi Note.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú