Streamovací gigant Netflix nás napriek aktuálnej situácii našťastie nenecháva v štichu a okrem neuveriteľnej 4. série španielskeho Money Heist či historického The Last Kingdom teraz prinesie aj očakávanú novinku s názvom Extraction. Celovečerný akčný triller s Chrisom Hemsworthom v hlavnej úlohe si budeš môcť vychutnať už tento mesiac, píše stránka Netflix CZ + SK Fans na svojom Facebooku.

Nový trailer navnadí

Netflix sa tento mesiac pripravuje na vydanie nového akčného thrilleru, ktorý zaujme nielen veľkými menami, ale aj pôsobivým trailerom. Extraction sleduje príbeh nájomného žoldniera Tylera Rakea, ktorý sa ocitne v strede neľútostnej vojny medzi drogovými kartelmi.

Je však nútený plniť svoju doposiaľ najnebezpečnejšiu misiu, keď má za úlohu zachrániť syna jedného z drogových kráľov. Napriek nie príliš originálne znejúcej zápletke dostala dnes novinka prvý trailer, ktorý vyzerá naozaj veľmi pôsobivo.

Tento thriller vychádza z románu Ciudad od amerického spisovateľa Andeho Parksa a režisérom je Sam Hargrave, ktorý pracoval ako kaskadér na viacerých tituloch od Marvelu.

Film vznikal v produkcii samotných bratov Russovcov, ktorí majú na konte réžiu komiksových blockbusterov ako Captain America: The Winter Soldier, Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War či Avengers: Endgame.

Extraction má premiéru stanovenú na 24. apríla a rozhodne sa je na čo tešiť. Podľa stránky Netflix CZ + SK Fans bude dostupný aj český dabing, avšak zatiaľ nie je isté, či príde už v deň premiéry.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP