banner-oneplus2
Dostať sa k smartfónu od spoločnosti OnePlus je veľmi ťažké. Ich marketing spočíva v pozvánkovom systéme, pričom pozvánky na kúpu ich smartfónov rozosielajú veľmi pomaly. OnePlus to chce ale teraz zmeniť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Carl Pei, spoluzakladateľ spoločnosti OnePlus, na svojom Twitter účte zverejnil nové informácie o pozvánkach. Podľa jeho slov sa už budúci víkend dočkáme „agresívneho“ rozosielania pozvánok na kúpu ich najnovšieho OnePlus 2. Ak tak čakáte na pozvánku v prvých radoch, možno sa jej už budúci týždeň dočkáte. Na pozvánku sa v súčasnosti zaregistrovalo už viac ako 4 milióny ľudí.

OnePlus 2
V prípade, že sa vám na pozvánku čakať nechce, môžete využiť nákup z čínskych e-shopov. Napríklad e-shop iBuygou.com ponúka 64 GB verziu OnePlus 2 za cenu 417 €, pričom na kúpu nepotrebujete žiadnu pozvánku. Poštovné vás potom vyjde na 15 € kuriérskou službou DHL. Čínska verzia OnePlus 2 sa však mierne v niektorých ohľadoch od medzinárodnej verzie odlišuje. Všetky rozdiely nájdete v tomto článku. OnePlus 2 sa tiež začína objavovať v ponuke prvých slovenských e-shopov, no cena je úplne niekde inde. Za 16 GB verziu s 3 GB RAM zaplatíte vysokých 489 €.

Zdroj: Gizchina.com

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP