4 000+ mAh monštrum ZUK Z1 bude predstavené už 8. augusta

Pred nedávnom sa dostala na povrch informácia, že čínsky startup ZUK chystá v spolupráci s Lenovo vlajkovú loď s obrovskou batériou. Dnes sme sa dozvedeli dátum predstavenia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vlajková loď spoločnosti ZUK, Z1, je už pár týždňov známa, ale okrem pár parametrov nevieme takmer nič. Medzi známe parametre môžme zaradiť USB type-C, snímač otlačkov prsta, LTE, 13 MPx zadný fotoaparát a asi najzaujímavejší parameter, viac ako 4 000 mAh batériu. Presná kapacita batérie nie je známa, ale už o dva týždne, ako aj ostatné parametre, ju budeme poznať.

Smartfón by mal podľa dohadov disponovať 5,5-palcovým FullHD displejom, Snapdragonom 810, 3 GB RAM a 16/32 GB internej pamäte. Spoločnosť dátum oznámila na čínskej sociálnej sieti Weibo. Bohužiaľ, na oficiálnu cenu smartfónu si budeme musieť počkať až do predstavenia, ale predpokladaná hodnota je cca 275 €, čím by spoločnosť určite zabodovala.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]