Na sklonku tohto roka už tradične prichádzajú zimné a vianočné výpredaje, ktoré zavítali aj do Steamu. Hráči si môžu urobiť ďalšie Vianoce nákupom aj tých najznámejších titulov za neodolateľné ceny, ktoré sa tak skoro nezopakujú. 

Pred najkrajšími sviatkami roka, ale aj po nich sa obchodníci sústredia na prilákanie zákazníkov skvelými zľavami. Herná komunita sa teraz dočkala očakávaných zliav na Steame, kde sa do výpredaja dostali mnohé tituly rôznych žánrov. Svoje túžby si tak splnia nielen milovníci dobrodružných, ale aj akčných či strategických hier, ktoré si budú môcť až do 4. januára zakúpiť za fantastické ceny.

Mohutné zľavy, ktorým sa nedá odolať

Sviatočnú pohodu si tak teraz hráči môžu spríjemniť napríklad akčnou Mafiou 3, ktorá je dostupná v 60 % zľave. Zlacňovanie neobišlo ani titul The Witcher: Wild Hunt 3, ktorý je aktuálne lacnejší až o polovicu pôvodnej ceny. Z ponuky zimných výpredajov však Steam nevynechal ani The Sims 3 či rôzne simulátory, ale aj horrorové tituly, ako Friday the 13th: The Game. Akcie rovnako zasiahli aj novinku Call od Duty: World War II. Ponuka hier je skutočne pestrá a je len na hráčoch, ktoré z nich si vyberú.

Nenechaj si ujsť
Playerunknown’s Battlegrounds konečne oslavuje vydanie plnej verzie. Navyše zaznamenal ďalší ohromný úspech

Okrem hier sa do akcie dostal aj ovládač Steam Controller a jednotka Steam Link, ktorá umožní hranie prostredníctvom televízie. Tento hardvér si zákazník môže v zľavnenom balíku zaobstarať už za 38,10 €. Pokiaľ by sa však niekomu nepozdával jednoduchý dizajn herného ovládača, môže si naň zakúpiť aj nálepky v 50 % zľave. Neváhaj a využi jedinečné akcie, ktoré Steam ponúka, no nezabúdaj, že končia už 4. januára 2018.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom